Zavrieť

Porady

Aku vrtacka

Ahojte planujem si kupit aku vrtacku, len neviem ky je rozdiel v 12 V ,14,4 V a 18 V, ktoru mi odporucite ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Myslím že rozdiel bude vo výdrži batérie a možno v sile uťahovania. Mám 12 V blacK & decker, na domáce práce úplne stačí. Ja som tou mojou porobil celý byt.

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    Nemam problem so znackou, ale s napatim,aky je tam rozdiel a v com, 12 V, 14,4 V a 18 V ,co som zistil asi len ze 14,4 V ma 1000 mAh a 18V ma 1200 mAh

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    KEXAME Pozri príspevok
    Ahojte plánujem si kúpiť aku vŕtačku, len neviem aký je rozdiel v 12 V ,14,4 V a 18 V,ktorú mi odporučíte ?
    KEXAME Pozri príspevok
    Nemam problem so znackou, ale s napatim,aky je tam rozdiel a v com, 12 V, 14,4 V a 18 V ,co som zistil asi len ze 14,4 V ma 1000 mAh a 18V ma 1200 mAh
    V prvom rade treba vedieť, načo ju budeš používať a ako často. Taktiež som si asi zle vyložil tvoju otázku. Ja nie som odborník v oblasti elektro, ale myslím, že je to otázka výdrže batérie a možno sily, ako ti v prvom príspevku napísal jojom.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Predovsetkym su to ochranarske snahy vyrobcov, aby sa kupovali iba ich nahradne zdroje a nie ostatnych vyrobcov. Z technickeho hladiska v ramci rozdielov napati nie je skoro ziaden rozdiel. Z logickeho a praktickeho hladiska si kupujem predovsetkym naradie na 12 V, aby som mohol pouzit ako zdroj nabijacky, akumulator v aute, ak mi prestane sluzit bateria a nemal som starosti s netypickym napatim naradia.

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    Chcem to len na domace pouzivanie sem tam nieco v byte porobit a na chalupe, takze jedna bateria staci a znacka Asist ,teraz je dobra akcia v jednom retazci :-) Len neviem ake napatie ,vybral som si 18 V tak dufam, ze dobre,ak mate niekto nejaky argument,ze nie, tak mi napiste, THX :-)

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Neber si z jednou batériou, mal som v minulosti a nadával som. Teraz mám ako som vyššie písal BD a tá má dve batérie, dojde prvá hodím ju na nabíjačku a robím s druhou, dojde druhá prehodím ich a idem ďalej. Ale konečné rozhodnutie je na tebe.
    A môže sa Ti stať že baterka sa náhodou rozbije a náhradná sa nebude dať zohnať o 2 -3 roky. Čo potom. Zahodiť? Odložiť? O 100 rokov to bude rarita?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.