Zavrieť

Porady

drevené schodište

ahojte, prosím nemá niekto skúsenosti s objednaním dreveného schodista? Napriklad odporucanie na nejakeho stolara, príp. som pocula, ze stolari z polska su sikovní za rozumnú cenu. Nemam ale na nikoho kontakt! Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    bývaš v polsku,či?:-D
    celodrevené?podmurované?stupne,alebo aj s podstupnicami?a kde?

    gbibka je offline (nepripojený) gbibka

    gbibka
    Nie som z Polska ))) ale z Kosic.
    Schodisko by malo byt celodrevené, príp. v kombinácii s kovom a samostatne stojace. Mas nejaké vhodne info???
    Vdaka )))

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    prepáč,ale to si ďaleko,nepoznám tam stolárov.použi aj kov,nebudú vŕzgať,jednoduchčie a menej cenovo náročné,na druhej strane som už chodil aj po supercelodrevenom schodisku,ale tá cenááá

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Ak chceš napíš, práve teraz dokončujeme jedno do BA, keď bude hotové pošlem Ti foto, ale záleží na druhu, rovné, kruhové, z akého materiálu, či na už hotové, alebo na konštrukciu, hrúbka a pod.

    marko7997 je offline (nepripojený) marko7997

    marko7997
    Kolenčík Pozri príspevok
    Ak chceš napíš, práve teraz dokončujeme jedno do BA, keď bude hotové pošlem Ti foto, ale záleží na druhu, rovné, kruhové, z akého materiálu, či na už hotové, alebo na konštrukciu, hrúbka a pod.
    Ahoj,aj ja zháňam výrobcu schodov,ak by si vedel poradit budem rád.
    Chcem tocite alebo jeden krát lomené samonosné schody z dreva so zábradlim na jednej strane.

    gbibka je offline (nepripojený) gbibka

    gbibka
    ahoj, budem velmi rada ked prilozis nejake foto. chodite robit aj do KE? mas nejaku web stránku ?

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    Nie, ale robí to súkromná firma, ale sú pekné, pýtal som sa, ale majú kopu objednávok, tak až po Novom roku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.