Zavrieť

Porady

Skylink karta

Cavte poradaci...
chcel by som sa Vas opytat ze som si zakupil skylink kartu na sledovanie digi tv..
som invalidny dochodca cize som oslobodeny od koncesionarskych poplatkov ci mozem zaregistrovat kartu na seba aby som aj nadalej neplatil koncesionarske..
za rady Vam vopred Dakujem..pripadne rady piste mi na: wynk11@gmail.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEXAME je offline (nepripojený) KEXAME

    KEXAME
    Skylink a Digi TV su dve rozdielne veci. DIgi TV satelit Thor a Skylink Astra 23,5 supna vychodnej dlzky.
    Skylink je jednorazova investicia, uz ziadne mesacne poplatky . Slovenske a ceske kanaly zdarma. popripade balik multi,alebo HD, tie su platene. Co sa tyka registracie karty , je jedno na koho je registrovana.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    wynk11 Pozri príspevok
    Cavte poradaci...
    chcel by som sa Vas opytat ze som si zakupil skylink kartu na sledovanie digi tv..
    som invalidny dochodca cize som oslobodeny od koncesionarskych poplatkov ci mozem zaregistrovat kartu na seba aby som aj nadalej neplatil koncesionarske..
    za rady Vam vopred Dakujem..pripadne rady piste mi na: wynk11@gmail.com
    Ak si držiteľ ZTP preukazu, tak neplatíš koncesionárske poplatky.
    Kludne môžeš mať skylink kartu zaregistrovanú na seba nebudeš nič platiť. Platiť budeš jedine vtedy, ak si dáš platené programy cez túto kartu.

    wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

    wynk11
    kexame diki za radu a tu digitv som myslel akoze prijimanie digitalneho signalu len som to inak napisal...Xanti diki moc za radu...to akoze neje pre mna ale pre oca to zistujem aby vedel co a ako....tak poviem to a nech posle registraciu

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    buchač Pozri príspevok
    No dobre ....

    A čo v prípade , ak v mieste trvalého pobytu mám káblovku a v mieste prechodného pobytu / chalupa / chcem mať skylink..????

    Koncesionárske neplatím , káblovku podľa objednných programov a Skylink potom nič ?
    Samozrejme len ten základ ...
    A čo chceš platiť za Skylink? Hm? Je to príjem cez satelit, počiatočná investícia a hotovo. Viac neplatíš. Btw. zastrčkový zákon, ja neplatím ani na chalupe koncesionárske. Vôbec nič. Ty vari niečo platíš?

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    buchač Pozri príspevok
    No dobre ....

    A čo v prípade , ak v mieste trvalého pobytu mám káblovku a v mieste prechodného pobytu / chalupa / chcem mať skylink..????

    Koncesionárske neplatím , káblovku podľa objednných programov a Skylink potom nič ?
    Samozrejme len ten základ ...
    Neviem či som dobre pochopil -máš káblovku a preto koncesionársky poplatok neplatíš?Musíš platiť ak nie si oslobodený podľa zákona.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Taserda Pozri príspevok
    Neviem či som dobre pochopil -máš káblovku a preto koncesionársky poplatok neplatíš?Musíš platiť ak nie si oslobodený podľa zákona.
    No koncesionársky platiť nemusí lebo je držiteľom preukazu ZTP. Platí za káblovku, lebo tú nedajú zadara nikomu. Zato som ju zrušila už dááááávno.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    buchač Pozri príspevok
    Táto veta ma zarazila ...to preto som reagoval , nejak som si to tak dal dokopy , že pomaly to zadarmo bude ......

    Počiatočná investícia je pre každého rovnaká , to viem ....Je jedno , koľko mám televízorov a pripojení , koncesionárske poplatky platím / neplatím /vždy iba za ten jeden ..
    A čo ťa na tej vete zarazilo? Zadávateľ sa pýtal, či môže na seba registrovať skylink či nepríde o výhodu neplatenia koncesionárskych poplatkov.
    V tej vete to bolo napísané, že nepríde. Inými slovami.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Xanti Pozri príspevok
    Ak si držiteľ ZTP preukazu, tak neplatíš koncesionárske poplatky.
    Kludne môžeš mať skylink kartu zaregistrovanú na seba nebudeš nič platiť. Platiť budeš jedine vtedy, ak si dáš platené programy cez túto kartu.
    No dobre ....

    A čo v prípade , ak v mieste trvalého pobytu mám káblovku a v mieste prechodného pobytu / chalupa / chcem mať skylink..????

    Koncesionárske neplatím , káblovku podľa objednných programov a Skylink potom nič ?
    Samozrejme len ten základ ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Xanti Pozri príspevok
    A čo chceš platiť za Skylink? Hm? Je to príjem cez satelit, počiatočná investícia a hotovo. Viac neplatíš. Btw. zastrčkový zákon, ja neplatím ani na chalupe koncesionárske. Vôbec nič. Ty vari niečo platíš?
    Kludne môžeš mať skylink kartu zaregistrovanú na seba nebudeš nič platiť
    Táto veta ma zarazila ...to preto som reagoval , nejak som si to tak dal dokopy , že pomaly to zadarmo bude ......

    Počiatočná investícia je pre každého rovnaká , to viem ....
    Je jedno , koľko mám televízorov a pripojení , koncesionárske poplatky platím / neplatím /vždy iba za ten jeden ..
    Naposledy upravil buchač : 26.10.09 at 12:45

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.