Zavrieť

Porady

ukončenie materskej

Mám takýto problém:

Zamestnankyňa (učiteľka) bola na materskej dovolenke do 14. 11. 2004. Po tomto termíne sa neohlásila, ale ani naša personalistka ju nevyzvala, aby prišla a neustále ju evidovala ako na materskej. Dňa 30. 12. 2004 požiadala listom o neplatené voľno do konca školského roka, na ktoré dostala od riaditeľa súhlas. Od septembra by chcela nastúpiť. Ja som teraz prevzala personalistiku a neviem, čo s ňou?! Nemôžem jej dať ani výpoveď so spätnou platnosťou, lebo to by už muselo byť nahlásené na sociálke a nemôžem jej dať výpoveď ani teraz, lebo to by nemohla nastúpiť už v septembri, pretože výpovedná doba by bola do 30. 09. 2005. Neviete mi poradiť? Mám ju požiadať, aby napísala so spätnou platnosťou o žiadosť o neplatené voľno aj za obdobie od 14. 11. 2004 do 30. 12. 2004?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maňaska je offline (nepripojený) Maňaska

    Polyhistor-diletant Maňaska
    mery25
    Mám takýto problém:

    Zamestnankyňa (učiteľka) bola na materskej dovolenke do 14. 11. 2004. Po tomto termíne sa neohlásila, ale ani naša personalistka ju nevyzvala, aby prišla a neustále ju evidovala ako na materskej. Dňa 30. 12. 2004 požiadala listom o neplatené voľno do konca školského roka, na ktoré dostala od riaditeľa súhlas. Od septembra by chcela nastúpiť. Ja som teraz prevzala personalistiku a neviem, čo s ňou?! Nemôžem jej dať ani výpoveď so spätnou platnosťou, lebo to by už muselo byť nahlásené na sociálke a nemôžem jej dať výpoveď ani teraz, lebo to by nemohla nastúpiť už v septembri, pretože výpovedná doba by bola do 30. 09. 2005. Neviete mi poradiť? Mám ju požiadať, aby napísala so spätnou platnosťou o žiadosť o neplatené voľno aj za obdobie od 14. 11. 2004 do 30. 12. 2004?
    A ako je evidovaná v SP od 14.11.2004 - do 30.12.2004? Ako na materskej?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.