Zavrieť

Porady

Prasacia chrípka

Prosím Vás, číta niekto časopis Vitalita.Članky p. Šteffeka o prasaciej chrípke.Aký máte na to názor.
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
panika panika panika a zbytočná pre zatiaľ
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Potvrdzujem, že je to výmysel. Farmaceutickych spolocnosti. A možno aj zastierací manéver.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
duves Pozri príspevok
Potvrdzujem, že je to výmysel. Farmaceutickych spolocnosti. A možno aj zastierací manéver.
zastierací manéver čoho?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Prasaciu chrípku vyšpekulovali farmaceutické svine.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja osobne si myslím, že tiež asi klesali príjmy, tak in vitro vyvinuli vírus a ani tak nie je nebezpečný ako to, že sa rýchlo šíri .... my neuvažujeme očkovanie proti chrípke, ani sme sa nikdy doteraz nedávali a síce kupujeme homeopatiká a pod. sirupčeky na podporu imunity ( imunoglukán) - ale zas mám pocit, že nie je len placebom , ale ja najčastejšie robím prevenciu vysokými dávkami vit. C - celaskon ( predávkovanie nie je- vymočí sa )
0 0
Generalissimus Generalissimus

Generalissimus je offline (nepripojený) Generalissimus

Je to úžasný biznis, ten kto to vymyslel a zaviedol vedel presne čo robí.

Pohybujem sa okrajovo v tejto sfére a napr. také rúška na tvár 3 vrstvové (paletový odber) sa dajú dodať najskôr po februári budúceho roku, výroba ide naplno, stroje šlapú nonstop...
Dlho sme tu takúto situáciu nemali, že máme objednávky a niet kde zohnať tovar.
0 0
rombalo rombalo

rombalo je offline (nepripojený) rombalo

Bionda Pozri príspevok
Ja osobne si myslím, že tiež asi klesali príjmy, tak in vitro vyvinuli vírus a ani tak nie je nebezpečný ako to, že sa rýchlo šíri .... my neuvažujeme očkovanie proti chrípke, ani sme sa nikdy doteraz nedávali a síce kupujeme homeopatiká a pod. sirupčeky na podporu imunity ( imunoglukán) - ale zas mám pocit, že nie je len placebom , ale ja najčastejšie robím prevenciu vysokými dávkami vit. C - celaskon ( predávkovanie nie je- vymočí sa )
Vraj na Ukrajine je pomer chorých obyčajná/ svinská asi 900 000 / 100.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pasuliatko Pozri príspevok
zastierací manéver čoho?
Ludia tomu venuju pozornosť. Všetku. Ostatne si už nevšímajú.
A potom je teória, že je to zatial iba test. Ako sa správame, to skutočné má len prísť. No..ale ja tu konspiracie rozvijat nechcem.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
pasuliatko Pozri príspevok
zastierací manéver čoho?
Toho, čo je nebezpečnejšie ako prasacia chrípka.
0 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

A koľko sto tisíc ludí ročne zomrie na "obyčajnú" chrípku?Ale o tom asi štatistiky nie sú...
0 0
rombalo rombalo

rombalo je offline (nepripojený) rombalo

duves Pozri príspevok
Ludia tomu venuju pozornosť. Všetku. Ostatne si už nevšímajú.
A potom je teória, že je to --
-trendový trhák televízie.
Najprv bola vtáčia, teraz prasacia a posledná príde "somárska .
0 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
nezľahčujeme situáciu ktorá je okolo nás?

Najhorší možný scenár prasacej chrípky podľa CNN:
Nákaza sa bude šíriť z mesta do mesta v rozpätí 18 až 24 mesiacov, pričom nakazí vyše tretinu populácie. Svetová zdravotnícka organizácia WHO predpokladá, že okolo 1,5 miliardy ľudí na planéte bude potrebovať pomoc lekárov a bezmála 30 miliónov ľudí bude hospitalizovaných. O život by podľa prognóz epidemiológov malo prísť 7 miliónov ľudí.
“Nemocnice budú preplnené, školy zatvoria, presane fungovať obchodovanie, letiská budú zívať prázdnotou,” povedal expert na náklazlivé choroby doktor Lo Wing-Luk pre cnn.com...viac- tvnoviny.sk/spravy/svet/kolaps-toto-nas-caka-ked-vypukne-pandemia.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

http://sk.wikipedia.org/wiki/Chr%C3%ADpka

všetko je možné....
Naposledy upravil Zuziana : 15.11.09 at 07:50
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
duves Pozri príspevok
Ludia tomu venuju pozornosť. Všetku. Ostatne si už nevšímajú.
A potom je teória, že je to zatial iba test. Ako sa správame, to skutočné má len prísť. No..ale ja tu konspiracie rozvijat nechcem.
aj ja som toho názoru,že toto neoblo nič áno ludia,média aj noviny sú toho plné...nič iné len prasačia chrípka...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
jobobe Pozri príspevok
nezľahčujeme situáciu ktorá je okolo nás?

Najhorší možný scenár prasacej chrípky podľa CNN:
Nákaza sa bude šíriť z mesta do mesta v rozpätí 18 až 24 mesiacov, pričom nakazí vyše tretinu populácie. Svetová zdravotnícka organizácia WHO predpokladá, že okolo 1,5 miliardy ľudí na planéte bude potrebovať pomoc lekárov a bezmála 30 miliónov ľudí bude hospitalizovaných. O život by podľa prognóz epidemiológov malo prísť 7 miliónov ľudí.
“Nemocnice budú preplnené, školy zatvoria, presane fungovať obchodovanie, letiská budú zívať prázdnotou,” povedal expert na náklazlivé choroby doktor Lo Wing-Luk pre cnn.com...viac- tvnoviny.sk/spravy/svet/kolaps-toto-nas-caka-ked-vypukne-pandemia.
zbožňujem špekulácie typu čo bude ak bude kedy bude....
a prečo sťažovať situáciu? ľudia zomierajú na horšie choroby ako je prasačia chrípka... a nikto tomu nevenuje extrémnu pozornosť... netreba robiť paniku ako nám hovorí naša pani profesorka a epidemiologička Jarmila Pertináčová prečítajte si jej príspevky sú naozaj poučné ale aj jej vystupovanie v tv
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
pasuliatko Pozri príspevok
zbožňujem špekulácie typu čo bude ak bude kedy bude....
a prečo sťažovať situáciu? ľudia zomierajú na horšie choroby ako je prasačia chrípka... a nikto tomu nevenuje extrémnu pozornosť... netreba robiť paniku ako nám hovorí naša pani profesorka a epidemiologička Jarmila Pertináčová prečítajte si jej príspevky sú naozaj poučné ale aj jej vystupovanie v tv
Najmúdrejšie sú naše deti. Vedia, že prasacia chrípka predĺži prázdniny. Školy sa zatvárajú vo veľkom štýle. Nádcha a červená mandľa je svinká vec. Skoro prasacia.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Tazko sa mi vyjadruje, ked nie som odbornik. Ano, ten text by mohol byt " Worst-Case Scenario" a vela z nas pravdepodobne "nachripne", ale verim, ze zit v tomto storoci pri vsetkej vede a celonarodnej spolupraci ma svoje pozitiva a coskoro vymyslia dobru prevenciu alebo liek na tuto chorobu.
Mali sme tu uz horsie nakazy a niektore z nich este mame.
Pri AIDS bolo pred niekolkymi rokmi taketo velke "halali", az sme sa bali podat si ruky a teraz sa sotva o nom docitate v dennej tlaci. Pricom ludia denne nan umieraju.

Tiez som nazoru, ze na cestach zahynie o vela viac ludi, a vela z nich su hospitalizovani, no nehovori sa o tom tolko. Naopak auta sa vyrabaju coraz rychlejsie a tie lacnejsie, ktore si moze na lizing dovolit stredna vrstva sa pri tych rychlostiach totalne zdeformuju a ani airbag im nepomoze.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Dcéra, keď chodila na gymnázium, mali v triede zopár exotov, ktorí zlákali na svoju stranu ďalších a keď boli už chrípkové prázdniny na spadnutie, tak sa jednoducho dohodli a "ochoreli"
0 0
monika306 monika306

monika306 je offline (nepripojený) monika306

Bionda Pozri príspevok
Ja osobne si myslím, že tiež asi klesali príjmy, tak in vitro vyvinuli vírus a ani tak nie je nebezpečný ako to, že sa rýchlo šíri .... my neuvažujeme očkovanie proti chrípke, ani sme sa nikdy doteraz nedávali a síce kupujeme homeopatiká a pod. sirupčeky na podporu imunity ( imunoglukán) - ale zas mám pocit, že nie je len placebom , ale ja najčastejšie robím prevenciu vysokými dávkami vit. C - celaskon ( predávkovanie nie je- vymočí sa )

Bionda, musím ti oponovať, vysoké dávky klasickým Celaskonom by som neriskovala. Ja užívam čistý vit. c od Lamberts.
Všetko o vit. c nájdeš tu http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

http://www.rizikaockovania.sk/index.html
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dávam do pozornosti
Polská ministryně zdravotnictví odmítá nakoupit očkovací vakcínu proti H1N1, neboť "nechce škodit občanům" a vytvářet zisk farmaceutickým koncernům
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9782

a potom aj toto:
Chce to pořádně proočkovat. Nebo rovnou očipovat?
http://blog.ihned.cz/c3-38959040-YSe...ovnou-ocipovat
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať