Zavrieť

Porady

Kolko za uctovnictvo?

Prosim Vas o radu.. ako sa pohybuju ceny za zauctovanie uctovnoho dokladu? len priblizne: sme firma ktora ma priblizne 150 vystavenych faktur 200 doslych faktur, 200 bankovych vypisov a v pokladni je asi 400 uct. dokladov a tvori sa asi 130internych dokladov. To je priblizne 1100 uctovnych dokladov(ratam spravne alebo som na nieco zabudla? ) kolko mame pytat za vedenie utovnictva? vobec nemame skusenosti.. prosim napiste co za ake peniazky by ste to robili napr, vy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    danasy, píšeš, že sme firma, ktorá má toľko a toľko dokladov a potom sa pýtaš, že koľko máme pýtať za vedenie účtovníctva.............................

    danasv je offline (nepripojený) danasv

    danasv
    pyton
    danasy, píšeš, že sme firma, ktorá má toľko a toľko dokladov a potom sa pýtaš, že koľko máme pýtať za vedenie účtovníctva.............................
    Mozno som sa zle vyjadrila.. potrebujeme externu uctovnicku... vysvetlim.... predtym som to uctovala ja..ale robila som aj ine veci- teda hlavne ine veci a nemam v plate polozku za uctovnictvo..teraz idem na matersku a moju ostatnu pracu prebrala ina pracovnicka, ktora ma plat ako ja teraz ale uctovnictvo nebude robit. Zaroven pripominam ze som nerobila zavierku ani dan.priznanie- tu robila ina externa uctovnicka, ktora brala za to dan. priznanie okolo 12.tis. + kontrola dokladov a pod. No a sef sa mam pyta kolko ma dat danej uctovnicke mesacne.. no a ja netusim... lebo ja som za uctovnictvo nikdy platena v podstate nebola. "len " som uctovala.... vysvetlila som to zrozumitelne??
    PS: a este sme platcami DPH - kvartalny a mzdy do toho neratam - tie budem robit nadalej ja....
    Naposledy upravil danasv : 31.08.05 at 07:07

    Kolko za uctovnictvo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.