Zavrieť

Porady

IBIZA - kde zohnať všetky informácie

čaute ľudia...tak najbližšie leto by som chcel ísť na IBIZU pozrieť..zatiaľ samozrejme by to mala byť iba dovolenka...ale je pravda, že už dlhú dobu túžim tam zostať...preto by som sa Vás chcel touto cestou popýtať, kde by som mohol zohnať všetky potrebné informácie, čo sa týkajú trvalého pobytu na tom ostrove...kamaráta "google" som použil ale našiel len nejaké recenzie ľudí, ktorý boli na tom ostrove na dovolenke...ale to mi moc nepomôže...ak by ste niekto vedeli, kde sa dajú nejaké tie informácie zohnať budem veľmi rád...ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    In_My_Memory Pozri príspevok
    čaute ľudia...tak najbližšie leto by som chcel ísť na IBIZU pozrieť..zatiaľ samozrejme by to mala byť iba dovolenka...ale je pravda, že už dlhú dobu túžim tam zostať...preto by som sa Vás chcel touto cestou popýtať, kde by som mohol zohnať všetky potrebné informácie, čo sa týkajú trvalého pobytu na tom ostrove...kamaráta "google" som použil ale našiel len nejaké recenzie ľudí, ktorý boli na tom ostrove na dovolenke...ale to mi moc nepomôže...ak by ste niekto vedeli, kde sa dajú nejaké tie informácie zohnať budem veľmi rád...ďakujem...
    http://www.grupoplayasol.com/front/e...strov-507.html
    preklikni si jazyk a čítaj aj odkazy na ľavej strane stránky
    ďakujem za ten odkaz...je tam v podstate všetko, čo na dovolenkovanie budem potrebovať...ešte si niekde budem musieť zistiť, či sa tam dá ísť "na vlastnú päsť"...nechcem žiadnu cestovnú kanceláriu a ani niť podobné...hádam sa tam bude dať po anglicky dorozumieť...škoda len toho, že v tom linku čo si postla, nie je nič ohľadom bývania ako takého...rád by som tam o niekoľko rokov odišiel znova ale natrvalo...ale aj tak ďakujem...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    In_My_Memory Pozri príspevok
    ďakujem za ten odkaz...je tam v podstate všetko, čo na dovolenkovanie budem potrebovať...ešte si niekde budem musieť zistiť, či sa tam dá ísť "na vlastnú päsť"...nechcem žiadnu cestovnú kanceláriu a ani niť podobné...hádam sa tam bude dať po anglicky dorozumieť...škoda len toho, že v tom linku čo si postla, nie je nič ohľadom bývania ako takého...rád by som tam o niekoľko rokov odišiel znova ale natrvalo...ale aj tak ďakujem...
    skús ešte pozrieť na stránke španielskeho velvyslanectva. Sú tam zaujímavé informácie

    http://www.maec.es/subwebs/embajadas...inas/home.aspx

    IBIZA - kde zohnať všetky informácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.