Zavrieť

Porady

piatok trinasteho

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Dnes bol taky pre vela ludi "mily" datum, piatok trinasteho. Kedysi som citala, ze v Anglicku sa robil nejaky vyskum, ci strach z tohto datumu je opravneny a naozaj sa zistilo, ze v tento den je viac nemilych udalosti, ako inokedy. Paradoxne je to vraj preto, ze ludia v ocakavani katastrof robia vacsie hluposti, ako to funguje u vas?
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Na mojom konci funguje asi tak, že ak nenapíšeš, že je dnes 13-teho, tak o tom ani netuším
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
Na mojom konci funguje asi tak, že ak nenapíšeš, že je dnes 13-teho, tak o tom ani netuším
Možno práve to je dobre , že človek ani nevie , že je trinásteho .Nemyslíš sústavne na to a nič sa Ti neprihodí , lebo si to myšlienkami neprivodíš .
0 0
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

U mňa to funguje presne podľa sterého známeho:
"Vieš čo to znamená, ak ti v piatok trinásteho prebehne cez cestu čierna mačka? Že sa chce dostať na druhú stranu!"
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Na tom mojom konci je to zase tak, že keď je piatok, tak čím skôr chcem byť doma a mať víkend. S číslom to nič nemá.
Presne ako Zitka hovorí, pozitívne myšlienky prinášajú pozitívne veci a naopak.
A piatok je super aj ten 13teho !
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ktosi - kdesi napísal, že pre každého je šťastným číslom deň jeho narodenia.

keďže ja som sa narodila 13-eho, piatok- nepiatok, mám šťastný deň.

aj keď to beriem ako výmysel, mne to vyhovuje, pretože mne vyhovuje všetko pozitívne!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mal som jednu kolegyňu ....

Tej tak statočne zadrbávalo v hlave , až to bolo neskutočné ...
Odhliadnuc od blbostí , že si osvetľovala to jedno oko v strede hlavy - Silvova metóda ??? , či ako sa to volalo , fungovala v takýchto dňoch / piatok 13.ho / asi v takom význame , že si brávala zásadne voľno .
Vrcholom všetkého bolo jedno zatmenie slnka .
Keď sme to v robote pozorovali vonku / tak , ako aj väčšina normálnych zvedavcov / , tak samozrejme aj nejaké to slovo padlo , proste debata ...
Vtedy sa iná kolegyňa vyjadrila o tej " normálnej " , že asi v čase zatmenia je zalezená v spálni pod perinou ...
Vtedy vlastne vysvitlo , že aká je vlastne táto naša kolegyňa poverčivá , zvláštna a čo ja viem , čo ešte ..radšej nerozvádzam , nebolo by to fér .
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Silvernola Pozri príspevok
U mňa to funguje presne podľa sterého známeho:
"Vieš čo to znamená, ak ti v piatok trinásteho prebehne cez cestu čierna mačka? Že sa chce dostať na druhú stranu!"
Pre mňa to dnes znamenalo, že sa čierna kočka vyhrievala pod mojim autkom /zrejme vie kde je teplý motor /...a keď som otvorila dvere , keď som doňho znova nastupovala vybehla spod neho a kukala na mňa-tak som jej povedala : no nazdar cica
0 0
kalla maj kalla maj

kalla maj je offline (nepripojený) kalla maj

Piatok 13. nie je nešťastný deň, každý deň môže byť šťastný, stačí len chcieť
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Čo na to wikipedia?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Piatok_trin%C3%A1steho
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..teda ja na piatok-13-steho, nedám dopustiť..vyslovene krásny deň..
..keď som si objednávala novučičké okná do celého bytu, s dátumom 13.11.som vôbec nespájala piatok..a deň predtým mi firma poslala email, že ráno, toho 13-steho,v piatok, o pol ôsmej sú u mňa..aj boli, chlapci makali ako včielky, boli veľmi šikovní a montáž, komplet aj zo žalúziami dokončili krátko po 17.30..a to chceli ešte upratovať folie a čojaviemčo..a bola to , prosím, firma "GABRIELA VALENTINOVÁ- SLOVAKTUAL TOPOLČANY"" a ja im ďakujem za krásny piatok - 13 steho...
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..ja si tiež myslím ba som o tom presvedčený, že piatok 13násteho je normálny všedný deň a každý ho bude mať taký, aký si ho sám urobí...
0 0
svetluška svetluška

svetluška je offline (nepripojený) svetluška

Nie pre každého je 13.zlý deň.Ja som sa vydávala 13.v piatok v novembri a máme veľmi dobré manželstvo,ktoré v roku 2010 oslávi 40 rokov a 13.novembra sa mi narodila dcéra v stredu a teraz oslávila 35.narodeniny v piatok trinásteho.Verím že bude dobré číslo aj naďalej.Prajem to aj všetkým ostatným.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
No normalne ste ma potesili, lebo v absolutnej vacsine si z 13-ky nic nerobite, ja som cele roky byvala na c.13 a nic hrozne to nebolo.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

piatok 13-steho vobec neriesim...celkovo numerologia mi nic nehovori.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne ráno v piatok 13-teho pred dvermi mraučali 4 čierne mačky

Keďže sú to naši miláčikovia a my sme si dovolili prispať, boli chúdence hladné.. Pýtali papať...
Takže ja mám piatok 13-teho každý boží deň...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
A ja mam moje stasicko
IMG_0756.jpg  
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ak platí teória vyváženosti vo vesmíre a každá akcia vyvoláva reakciu a naopak číslo 7 je šťastné ,tak by malo plaťiť utorky alebo stredy 7-meho by mali byť maximálne štastné dni .
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

No čítam že ja som tu jedna jediná čo som mala akurát ten piatok smolu..platila som fa cez banking a zadala som číslo účtu dobré ale kod banky zlý..a majitel účtu sa mi nechce ozvať...toto sa mi ešte nikdy nestalo...hold piatok 13.. a hlavne moja nepozornosť..
Naposledy upravil Danielle369 : 15.11.09 at 10:41
2 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

dan Pozri príspevok
No čítam že ja som tu jedna jediná čo som mala akurát ten piatok smolu..platila som fa cez banking a zadala som číslo účtu dobré ale kod banky zlý..a majitel účtu sa mi nechce ozvať...toto sa mi ešte nikdy nestalo...hold piatok 13..
Ty si vypátrala majiteľa účtu? Mne sa zdá dosť málo pravdepodobné, že existujú rovnaké čísla účtov v rôznych bankách. Podľa mňa sa Ti tá platba vráti späť, aké banky to boli?
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

..je to ozaj náhoda ale skutočne to číslo má aj tento človek ako číslo na mojej faktúre..akurát iný kod banky..a jeho číslo mi poskytli v mojej banke..lebo som hned volala a vysvetlila celú situáciu a óni si to aj hned overili...ale hlavne že to možem zvaliť na piatok 13 a pritom to bola moja nepozornosť
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať