Zavrieť

Porady

piatok trinasteho

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Dnes bol taky pre vela ludi "mily" datum, piatok trinasteho. Kedysi som citala, ze v Anglicku sa robil nejaky vyskum, ci strach z tohto datumu je opravneny a naozaj sa zistilo, ze v tento den je viac nemilych udalosti, ako inokedy. Paradoxne je to vraj preto, ze ludia v ocakavani katastrof robia vacsie hluposti, ako to funguje u vas?
Usporiadat
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

dan Pozri príspevok
..je to ozaj náhoda ale skutočne to číslo má aj tento človek ako číslo na mojej faktúre..akurát iný kod banky..a jeho číslo mi poskytli v mojej banke..lebo som hned volala a vysvetlila celú situáciu a óni si to aj hned overili...ale hlavne že to možem zvaliť na piatok 13 a pritom to bola moja nepozornosť
A aké sú to banky?
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

Rok 2009 mal tri takého dni - 13. februára, 13. marca a 13. novembra. nepostrehla som nič mimoriadne. Piatok ako každý iný, vždy sa teším domov, užiť si víkend.
0 0
diabol4 diabol4

diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

Na piatok trinásteho nezabudnem, pretože sa mi v tento deň narodil synček. Bolo to síce o jeden mesiac skôr ako predpokladaný termín, ale teším sa lebo je zdravý. V ten deň som si vôbec neuvedomovala, že je takýto dátum, brala som ho ako každý iný deň.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať