Zavrieť

Porady

Poraďte darček

poradí mi niekto čo kúpiť 6-ročnému chlapcovi, mne už dochádza inšpirácia. Má narodeniny a o chviľu sú vianoce a ja neviem čo mu kúpiť.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
books books

books je offline (nepripojený) books

MartinkoK Pozri príspevok
poradí mi niekto čo kúpiť 6-ročnému chlapcovi, mne už dochádza inšpirácia. Má narodeniny a o chviľu sú vianoce a ja neviem čo mu kúpiť.
Záleží od financií.
Ale môjmu synovi som sa vždy zavďačila legom. Teda lego,z lega sa dá vybrať podľa vekovej hranice a deti sa rady hrajú s legom.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

A čo by ste kúpili na vianoce 18-ročnej dcére, ktorá má všetko?
0 0
zvs-enco zvs-enco

zvs-enco je offline (nepripojený) zvs-enco

Kniha , to je to s čím by som začala.A čo tak pekná čiapka, rukavice na dobrú sánkovačku - lyžovačku.
Viki
0 0
vierca7 vierca7

vierca7 je offline (nepripojený) vierca7

gabizu Pozri príspevok
A čo by ste kúpili na vianoce 18-ročnej dcére, ktorá má všetko?
asi nieco z oblasti, co ju bavi a zaujima...
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

books Pozri príspevok
Záleží od financií.
Ale môjmu synovi som sa vždy zavďačila legom. Teda lego,z lega sa dá vybrať podľa vekovej hranice a deti sa rady hrajú s legom.
Lego má rad, a už ich má dosť, najradšej sa však hrá s tým, z ktorého sa neskladá nič konkrétne, vytvorí si čo ho napadne.
keď sa pýtam čo by chcel on nevie, lebo už toho má tiež kopec. Preto som prosila o nejakú inšpiráciu, čo kupujete svojim deťom alebo čo ich zaujíma, možno je niečo o čom nevie a zaujalo by ho.
ďakujem
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Detská obrázková encyklopedia by 6-ročného chlapca nepotešila ? Neviem či už chodí do školy - príjemné strávenie času rodiča s dieťaťom ...
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

Do školy ešte nechodí ale dobrý nápad. Ď
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Náš syn mal a aj má stále vyhranené záujmy, preto mal vždy presný prehľad, kedy príde nový model Monti systému (kamiony) - skladačka. A samozrejme lego - technic. No a rád mal a má aj rôzne farby, autolaky v spreji (aby mohol prestriekavať svoj autopark ) Ale aj nove fixy, pastelky.
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

gabizu Pozri príspevok
A čo by ste kúpili na vianoce 18-ročnej dcére, ktorá má všetko?
nový dotykový telefón, mp3, NB...
alebo retiazku, náušnice, náramok na ruku z bieleho zlata.
0 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

A čo takto farby na sklo? Moja dcéra má už 13 a kupujeme ich každý rok. Spolu s vekom sa menia aj výtvory, ktoré z nich robí. Aj tento rok mi ich už pripomenula, že by sa zišli nové. A ešte ma napadlo, že keď bola mladšia, tak mala strašne rada fúkacie fixi. K tomu sa dajú kúpiť rôzne šablóny a hlavne veľa čistého papiera.
0 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

gabizu Pozri príspevok
A čo by ste kúpili na vianoce 18-ročnej dcére, ktorá má všetko?
Ja by som možno uvažovala, nad nejakým lístkom na koncert, myslím tým svetovú pop hviezdu, ktoré tu teraz už dosť často vystupujú, prípadne v Rakúsku alebo v Prahe, podľa toho aký druh hudby má rada alebo by som jej zaobstarala permanentku buď do fitka alebo na plaváreň. Možno by sa potešila aj zaplatenej návšteve v kozmetickom salóne, kde by jej trebárs odstránili nežiadúce chĺpky (natrvalo).
0 0
adrika adrika

adrika je offline (nepripojený) adrika

a čo šport ? snowboard...lyže...atď...
0 0
frederyka frederyka

frederyka je offline (nepripojený) frederyka

MartinkoK Pozri príspevok
poradí mi niekto čo kúpiť 6-ročnému chlapcovi, mne už dochádza inšpirácia. Má narodeniny a o chviľu sú vianoce a ja neviem čo mu kúpiť.
zajačika, škrečka, rybičky, inteligentnú plastelínu, hru na počítač, alebo kúpiť prvý mobil.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Darovať lásku. Zažiť spolu niečo niekde po čom dieťa veľmi, možno i tajne, túži. Na čo nezabudne a bude spomínať po celý život. A samozrejme i na Vás.
Prosto spolu prežitý čas, zážitok. A okrem rodičov by si možno prial mať pri sebe ešte niekoho iného...
Plus nejakú maličkosť s venovaním, stačí knižôčka.
Nakoniec ktoré Vaše sviatky, vrátane vianočných, Vám (nám) utkveli v pamäti?
0 0
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

frederyka Pozri príspevok
nový dotykový telefón, mp3, NB...
alebo retiazku, náušnice, náramok na ruku z bieleho zlata.
Vďaka za nápad, objednala som jej novú MP3
0 0
gabizu gabizu

gabizu je offline (nepripojený) gabizu

Daniela1010 Pozri príspevok
Ja by som možno uvažovala, nad nejakým lístkom na koncert, myslím tým svetovú pop hviezdu, ktoré tu teraz už dosť často vystupujú, prípadne v Rakúsku alebo v Prahe, podľa toho aký druh hudby má rada alebo by som jej zaobstarala permanentku buď do fitka alebo na plaváreň. Možno by sa potešila aj zaplatenej návšteve v kozmetickom salóne, kde by jej trebárs odstránili nežiadúce chĺpky (natrvalo).
Bohužiaľ, na koncerty to má z nášho "mesta" dosť ďaleko, nemáme ani fitko a plaváreň, ... ale dík za nápady.
0 0
anellino anellino

anellino je offline (nepripojený) anellino

Môžeš jej dať darčekovú poukážku na šaty, alebo kúpiť celoročnú permanentku do divadla, na plaváreň...atď, teraz si kočky v jej veku zbierajú alabstrové krabičky (ako kedysi servítky), len tieto sú trochu drahšie. Suseda kúpila teraz svojej k narodeninám 6 rôznych a dcéra bola nadšená, akoby jej kúpila notebook
0 0
macika78 macika78

macika78 je offline (nepripojený) macika78

Moju 6 ročnú dcéru potešilo, ked dostala pod stromček návlečky na periny. Pre chlapcov sú rôzne chlapčenské vzory (auta-cars, spider-men,formule, kone, psy....).
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
MartinkoK Pozri príspevok
poradí mi niekto čo kúpiť 6-ročnému chlapcovi, mne už dochádza inšpirácia. Má narodeniny a o chviľu sú vianoce a ja neviem čo mu kúpiť.
máš na výber...autoidráhu..nejaký vláčik aj s kolajnicami na baterky...alebo lietadlo na ovládanie..alebo auto na ovládanie...alebo skús nejakú spoločenskú hru má 6 rokov možno by ho niečo zaujalo napr monopoly...a už ma nič nenapadá..veľa zdaru....
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Možno by ho potešil autodráhový alebo iný hrací koberec, možno nový motív na výmenu, ak už taký v izbe má.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať