Zavrieť

Porady

Poraďte darček

poradí mi niekto čo kúpiť 6-ročnému chlapcovi, mne už dochádza inšpirácia. Má narodeniny a o chviľu sú vianoce a ja neviem čo mu kúpiť.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Treba deti počúvať po čom túžia, veľa sa rozprávať s nimi. U nás sa darčeky často nekupujú, preto viem po čom syn túži o čom sníva a jeho šťastné očká stoja potom zato.
Nám sa stalo pred 15-timi rokmi, keď naše staršie deti boli malé 5 -6 ročné, mysleli sme si, že keď im kúpime počítač, že budú nadšené, skončilo to tak, že syn bol nadšený a dcéra sa rozplakala, nevedela totiž, čo si s tým PC počne. Ja radím načúvaj a hneď zistíš, po čom jeho srdiečko túži.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja som minulý rok sklamala veľmi hlavne sama seba. Synovec mal 12 rokov a tak som mala pocit, že na hračku je už veľký. Dostal niečo iné. Ale bolo na ňom vidieť, že hračku by bol ešte prijal. Že ju hľadal.
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

Podla mna 6rocny by sa este potesil tym typickym chlapcenskym skladackam, ci ako to nazvat- Bionicle, alebo tie legove stavebnice, napr. policajnu stanicu. Alebo Hot wheels autodrahu a auta... a bude macher pred kamosmi
0 0
MartinkoK MartinkoK

MartinkoK je offline (nepripojený) MartinkoK

Ďakujem za nápady, aj keď skoro všetko z toho už má, máme totiž dosť veľkú rodinu, takže za tých 6 rokov sa už toho nazbieralo (napr. autodráha, hot-wiels dráha, rôzne lehá, auto na ovládanie, návlečky na periny, rybičky, mal aj škrečka ......)
Ale rozprávali sme a zistila som čo by si prial, len dúfam, že ho to rýchlo neprejde, vybral si opicu čo teraz predávajú v tescu, on sa chce o ňu starať, tak dúfam, že sa poteší, a že to bude pre neho prekvapenie lebo ja som mu nepovedala, že mu ju kúpim.
Moc ďakujem za všetky nápady, určite ešte niečo z nich využijem aj na VIANOCE.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

MartinkoK Pozri príspevok
Ďakujem za nápady, aj keď skoro všetko z toho už má, máme totiž dosť veľkú rodinu, takže za tých 6 rokov sa už toho nazbieralo (napr. autodráha, hot-wiels dráha, rôzne lehá, auto na ovládanie, návlečky na periny, rybičky, mal aj škrečka ......)
Ale rozprávali sme a zistila som čo by si prial, len dúfam, že ho to rýchlo neprejde, vybral si opicu čo teraz predávajú v tescu, on sa chce o ňu starať, tak dúfam, že sa poteší, a že to bude pre neho prekvapenie lebo ja som mu nepovedala, že mu ju kúpim.
Moc ďakujem za všetky nápady, určite ešte niečo z nich využijem aj na VIANOCE.
Živú opicu? 6 ročnému.? Nerob to prosím.
  • Opica nemá zvierač aj keby nevadilo, že demoluje miestnosť kvôli výkalom je odsúdená na život vo voliére.
  • Malé druhy potrebujú špecifickú stravu aj zaobchádzanie.
  • Aj keby si všetku starostlivosť prebrala Ty a on sa iba díval premysli si to prosím a hlavne sa informuj u odborníkov čo to obnáša.
Viem synčeka máš rada ale nech sa na opičky pozerá v zoologickej záhrade. Alebo ho v lete vezmi do Afriky na safari.
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

2009 Pozri príspevok
Živú opicu? 6 ročnému.? Nerob to prosím.
  • Opica nemá zvierač aj keby nevadilo, že demoluje miestnosť kvôli výkalom je odsúdená na život vo voliére.
  • Malé druhy potrebujú špecifickú stravu aj zaobchádzanie.
  • Aj keby si všetku starostlivosť prebrala Ty a on sa iba díval premysli si to prosím a hlavne sa informuj u odborníkov čo to obnáša.

Viem synčeka máš rada ale nech sa na opičky pozerá v zoologickej záhrade. Alebo ho v lete vezmi do Afriky na safari.

Opicka z Tesca nekaka
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Lenka*1 Pozri príspevok
Opicka z Tesca nekaka
Juj sorry. Teraz už predávajú všeličo. V meste obchodný dom môže mať aj kútik so zvieratkami . Mňa poplietlo. Mal rybičky, mal aj škrečka .... A o opičku sa chce starať. Ale máš pravdu 6 ročný sa tak môže vyjadriť aj o plyšovej hračke. Beriem s5
0 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
Mojej 5 ročnej vnučke kúpil jej strýko (môj mladší syn) zo srandy auto na ovládačku. By ste neverili, akú mala z toho radosť. Mala plno hračiek, bábik, kočíkov... a auto bolo jediná hračka, s ktorou sa jej otec s ňou dokázal hrať aj hodiny....
Myslím, že tu neišlo o to auto, ale o to, že sa jej otec venoval.
Takže já by som odporúčala dáku spoločenskú hru, pri ktorej bude spolu s rodičmi. Aj já si najradšej spomínam na človeče nezlob se....
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

Ja mam tiez problem - 2,5-rocne hyperaktivne dievcatko. Doma ma uz vselico, no pri nicom nevydrzi. Radila som sa aj s jej rodicmi, ti su tiez v koncoch. Nevedia, ako ju niecim zaujat. Mate niekto skusenosti s podobnymi detmi?
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

evelien Pozri príspevok
Ja mam tiez problem - 2,5-rocne hyperaktivne dievcatko. Doma ma uz vselico, no pri nicom nevydrzi. Radila som sa aj s jej rodicmi, ti su tiez v koncoch. Nevedia, ako ju niecim zaujat. Mate niekto skusenosti s podobnymi detmi?
evelien nech jej kúpiš čokoľvek tak hyperaktívne dieťa aj tak dlho nevydrží pri jednej činnosti, môj syn je tiež hyperaktívny, má už síce 15 ale stále je v pohybe nedokáže vydržať pri jednej činnosti dlho. Tak musíte mať veľa trpezlivosti, hlavne ju podporiť v tej činnosti ktorou sa práve zaoberá.
1 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Darček a hlavne darček na Vianoce je o viere, o láske o vzťahu - teda vysoko intímna záležitosť, preto by som ja osobne kládol otázky a hľadal odpovede týmto smerom;

Vianoce sú aj o plnení snov, preto si vždy, keď začínajú klopať na dvere, nájdeme spoločnú chvíľku na snívanie ...

Kým deti veria, že im darčeky nosí Ježiško, Dedo Mráz, ... je dobré pomôcť im napísať dotyčným zázračníkom list a maš to vyriešené ..., lebo deťom nedochádza inšpirácia nikdy ...

Pre mňa sú Vianoce viac o pohode, o láske, o zázraku a menej o materiálnych veciach.
Preto ak mi peňaženka dovolí kúpiť deťom lego, tak kúpim lego, ak vychádza len na pexeso, tak majú pod stromčekom pexeso, ale či už si tam nájdu to či ono, nezabudnem sa s nimi zahrať, vyblázniť, potešiť ... (a to až do budúcich Vianoc )
2 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ahojte neviete mi niekto poradiť kde by som kúpila takého psíka čo sa dáva do auta a hýbe hlavou? ďakujem!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pasuliatko Pozri príspevok
ahojte neviete mi niekto poradiť kde by som kúpila takého psíka čo sa dáva do auta a hýbe hlavou? ďakujem!
Pes s kývajúcou hlavou
Kód:26156
Veľkosť:26x18 cm
Balenie:1
Jednotka balenia:ks

Pre prehliadanie cien a možnosť nakupovať sa musíte najskôr zaregistrovať.
.....ja som sa nemienil , takže pokračuj v nakupovaní ...
http://www.unicornslovakia.sk/index....ts&itemId=6845

alebo


Prikyvujúci psi ....
Prikyvujúci pes do auta FC Liverpool. Pes s kývajúcou hlavou pri pohybe auta s dresom klubu.
Cena: 22,- EUR
http://fusushop.meu.zoznam.sk/produkty/auto-doplnky/
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
gabizu Pozri príspevok
A čo by ste kúpili na vianoce 18-ročnej dcére, ktorá má všetko?
Maserati
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gabizu Pozri príspevok
A čo by ste kúpili na vianoce 18-ročnej dcére, ktorá má všetko?
...hm , diplom len za minulej vlády bolo možné , ale s rozumom je to horšie , ten sa nedá kúpiť ...a poviem Ti ????
Melnick Pozri príspevok
Maserati
Tak potom niečo také , fajnovô , veľkéééé...nech si blbosti z hlavy vytrieska !!!
1 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Melnick Pozri príspevok
Maserati
ta moja bude mat tiez 18,ale tou znackou si nie som celkom ista.....videla som kraaaaaaaaasne Porsche - tak mozno
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
magno Pozri príspevok
ta moja bude mat tiez 18,ale tou znackou si nie som celkom ista.....videla som kraaaaaaaaasne Porsche - tak mozno
Ja si myslím, že ani s Porsche nič nepokazíš.

Prečo mi chýba medzi smajlíkmi taký,čo sa chytá za brucho ?
Podotýkam, že nemám na mysli žiadne tráviace problémy.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Ja si myslím, že ani s Porsche nič nepokazíš.

Prečo mi chýba medzi smajlíkmi taký,čo sa chytá za brucho ?
Podotýkam, že nemám na mysli žiadne tráviace problémy.



Stačia ???
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
buchač Pozri príspevok



Stačia ???
Jasné že stačia, ale ja som pohodlná a chcem ho mať v poraďáckych smajlíkoch. Aby som ho rýchlo pricapila. Tohto vyškerenca mám rýchlo.Hodím si : a ku nej veľké D a už sa na Vás vyškieram.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Melnick Pozri príspevok
Ja si myslím, že ani s Porsche nič nepokazíš.

Prečo mi chýba medzi smajlíkmi taký,čo sa chytá za brucho ?
Podotýkam, že nemám na mysli žiadne tráviace problémy.
je pravda,ze ked niekedy pocuvam poziadavky nasich "skromnych" deticiek,tak obcas naozaj vyzeram ako ten smajlík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať