Zavrieť

Porady

Škrášľovanie priestorov fotografiami

Zdravím vás, chcel by som vás poprosiť o radu. V rámci firmy prebehla foto súťaž. Najkrajšie fotografie sme dali zarámovať a vyvesili na steny chodieb pre škrášľovanie našich priestorov. Je podľa vás náklad za úpravu a zarámovanie foto daňovým nákladom? Ďakujem za váš názor
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Ak sú kvety dańovým výdavkom, teda výdavkom na dosiah. zabezpečenie a udržanie príjmov, potom by mohli by i fotografie.

    - detto sa tu popísalo o akváriach....

    Však skrášlené priestory prilákajú klientov, ak by som opravila stenu vo firme, kde mi opadla omietka a dala by som si ju opraviť a namaľovala to farbou zo zlata, čo by stálo napr. 50 tis. € bol by to náklad. Farba ako farba - porovnateľné materiály Tu by sa nad týmto nikto nezamyslel.... (možno)

    Ak si ja dám foto za 200 € možno by sa nad tým niekto zamyslel, ale treba obhájiť, že to slúži na zabezpečenie príjmu.

    A slúži??? Samozrejme, načo by sa to robilo, cítime sa takto i my klienti príjemne a dokonca strávime príjemný čas obzeraním nejakých fotiek, kým čakáme na chodbe, kým vybavíte klienta.

    No, ni??? Strávitelné a obhájiteľné

    Škrášľovanie priestorov fotografiami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.