Zavrieť

Porady

Koniec rodič.dovolenky - hroziaca výpoveď - potom nástup na ďalšiu MD

Dobry den prajem, chcela by som sa poradit v takejto veci. 12.1. 2010 mi konci rodicov.dovolenka,dieta bude mat 3 roky. Medzicasom v mojej praci moje miesto bolo zrusene a bolo prestahovane do ineho mesta. Vsecia moji kolegovia dostali na vyber ist robit do ineho mesta,alebo vypoved s odstupnym. Aj zeny co sa vracali po skonceni rodicovs.dovolenky dostali tuto moznost vyberu. Dokonca niektore nedostali na vyber, ale dostali o 3 mes. odstupneho viac,lebo dostali padaka ihned. Moja situacia je taka, ze som opat tehotna s TP 26.5.2010. Chcem sa opytat, ze ked oznamim aj preukazem zamestnavatelovi ze som tehotna,tak vypoved dostat nemozem ? za nijakych okolnosti ? oni to nemaju poistene tym,ze mi (mozno) daju na vyber bud to prac.miesto v inom meste , ktore je pre mna absolutne neralne alebo spominana vypoved ? dalej mi bolo poradene, ist hned na PNku co je dost realne, aj na odporucanie lekara. Este by som mala otazku, z coho sa mi bude vypocitavat vymeriavaci zaklad pre dalsie materske. Z mojho priemerneho platu, alebo z nemocenskej ak pojdem na PNku. Dakujem za rady, snad som sa trafila dat tuto otazku do spravnej temy a rada zodpoviem na pripadne dalsie otazky. Pekny vecer. Zuzana
Prosim Vas, neviete mi nikto poradit v tomto ??? dakujem...
Naposledy upravil bibina222 : 06.12.09 at 07:42 Dôvod: nikto mi neodpovedal...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Koniec rodič.dovolenky - hroziaca výpoveď - potom nástup na ďalšiu MD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.