Zavrieť

Porady

Čo so šteniatkami???

Ahojte, narodilo sa nám 9 špringeršpanielov, už sme skúšali všetky internetové stránky, inzercie a nevieme si rady. Že by nebol o ne záujem vôbec? Kto by vedel pomôcť, poradiť? Teraz majú 7 týždňov sú odčervené
aj zaočkované. ďakujem za dobrú radu Magduš
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nevezmú ich vo výkupni??
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Bionda ako tak môžeš, veď to je poprava tých šteniatok. Do výkupni rozhodne nie.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
prečo ? mnohé predávajú do zahraničia, lebo v zahraničí také šteňa je drahšie...
Ja osobne uprednostňujem pri narodení (ak sa nedalo ísť pichnúť injekciu hneď po spárení) a už sa len narodia, utopenie, alebo prasnutie o zem... rýchla smrť... nevidia, necítia a majú to hneď za sebou .Humánejšie ako potom by z nich boli klobásky , týrané zvieratá alebo tuláci...
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Bionda, neviem odkiaľ si, kde sa takto so zvieratami bežne zaobchádza, ale vedz, že aj malé zvieratká cítia bolesť - rovnako ako malé deti a tiež ich netrieskame o zem. A ten Tvoj príspevok ma tak znechutil, že už ani neviem, čo Ti mám napísať.
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

to je veru pravda neradi by sme sa ich zbavili cez výkup lebo správy o nich sú všeliaké čítala som aj takú správu, že sa nedostali k majiteľom lebo pohynuli pri prevoze. pre zlú starostlivosť a to by som nerada lebo šteniatka sú prekrásne.
A keď už prišli na svet a deti ich milujú, len už nám zožerú aj hlavu. Iba som sa chcela trošku posťažovať. Magduš
0 0
janka37 janka37

janka37 je offline (nepripojený) janka37

Magduš, naozaj by ich bola škoda. Mám zopár kamarátov - študentov veteriny. Skoro každý z nich a ich spolužiakov má nejaké zvieratko a sú členmi kynologických a iných klubov. Už viackrát dokázali takýchto psíkov umiestniť alebo sa o nich sami postarali. Skúsim sa opýtať, či nevedia o niekom, kto by chcel psíka. Len dúfam, že nie si veľmi zďaleka, aby nám to celé neskomplikovala preprava do Košíc.

Alebo je tu ešte jedna možnosť - skús kontaktovať kynologický klub niekde v blízkosti, mali by mať aspoň nejaké informácie na webe. Možno budú vedieť pomôcť.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Magduš, predpokladám, že sa jedná o "čisté spojenie", prečo ste neurobili trochu "prieskum záujmu" pred tým spojením. Ďalšia forma by bola inzercia na výstavách. Ak však išlo o "nechcené spojenie" - trochu sa čudujem, že sučka sa Vám pohybuje na voľno, keď sa hára? V tom prípade len darovať a skúsiť nájsť domov pre tie stvorenia, ste za nich zodpovedná Vy !
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

A hlavne ich vykupujú na laboratórne účely.

Magduš, ak máš fotky, tak prilep, možno niekto zvažuje kúpu šteniatka. Držím ti palce, aby sa dostali do dobrých rúk
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Súhlasím s pytonom a tiež by som skúsila dať inzercie u veterinárov v meste. U nás majú nástenky, kde si môžeš uložiť aj foto. Potom je možnosť aj cez útulky inzerovať, ale do útulku by som nedávala šteniatka, mám zlé skúsenosti a vedomosti, sú také, ktoré po 3 týždňoch svojich zverencov utrácajú, nakoľko nie sú finančne zabezpečení na to, aby tam mohli zvieratá držať dlhšie. Ako spomínal pyton, viac očí, viac možností, prilep foto, veď nás poraďákov je viac a môžme si pomôcť aj v iných oblastiach, nie ?
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

ahojte, a ďakujem všetkým za názor šteniatka sú čistokrvné samozrejme a mali sme s nimi iné plány lenže každý kto mal doteraz záujem sa dajako stráni toho že by ich zobral, takisto sa ponúka aj za krytie ale ani oteckov pán nemá záujem. Hovorí, že možno o rok o dva no ale stačilo raz, kto to neokúsil ani netuší čo tie potvorky povyvádzajú. Máme aj veľmi dobrého známeho veterinára lenže problém je podľa neho v tom že toto plemeno je menej známe a ľudia oň neprejavujú záujem. Takže tak. Skúsim priložiť foto
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
magdi, to sú tuším poľovníci, že? a dosť dobre nerozumiem, či to ponúkaš na predaj alebo rozdávaš za vatikánsku menu (príp. za to čo vás stál veterinár ),
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Magduš, a čo poradca chovu a klub ? Nepomôžu, neporadia, veď aj na to sú, nie ? (teda ak si aj v nejakom klube registrovaná). Nemá Vaša sučka svoju stránku ? Mám "vlastné skúsenosti" s chovom aj "klubom", takže už viem o čom píšeš. Držím palce, treba skúšať ďalej, pozrieť všetky linky o psíkoch a opakovať inzercie kde sa len dá, každý deň sa nájde niekto, kto pozerá inzercie a možno podá zrovna Tvoj ďalej.
No a čo sa týka toho odberu viem, že niektorí si práve pre toto berú zálohy, kde si odber istia. Lebo Ty nakryješ pre záujem a potom nastanú problémy, ktoré máš teraz Ty.
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

ahojte, šteniatka sme chceli len pre radosť deťom ,nechceme na tom zarobiť ale ani to aby sa dostali do nesprávnych rúk. Naša Brita má už 6 rokov, je poľovný pes a je mimoriadne dobrý spoločník. Nehrabe, nehryrie, je to inteligentná sučka a aby pudovo úplne dozrela bolo potrebné aby vrhla aspoň raz. Po vrhu sučka získa na temperamente a bdelosti. A tak sme dospeli k nášmu "problému", získali sme aj my ďalšie skúsenosti ...Kto nemal psa ťažko pochopí ako sa dá takýto tvor zamilovať a to ako sa hovorí, že pes dokáže milovať bez veškerých nárokov, to nie je len fráza ale je to pravda
A tu sú aj fotky pre potešenie.......
aika.jpg  
brita.jpg  
jessi.jpg  
1/1
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Ahoj,

tie šteniatka sú krásne, môj šéf ma dva takéto psy, poznám ich a sú to veľmi spoločenské a milé tvory Môžem sa opýtať odkiaľ si? Ja osobne žiaľ ďalšie šteniatko nemôžem, sama už mám psa, tiež fenku, ale nemeckého ovčiaka. Ale môžem sa popýtať v okolí...
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

bývam 10km od Nových Zámkov (Nitriansky kraj)
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Magduš
bývam 10km od Nových Zámkov (Nitriansky kraj)
Magduš a koľko stojí 1 šteniatko? Môj brat chce nejakého psíka na záhradku.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Tiež pomôžem. Pošli mi na SS znenie textu inzercie a kontakt, pribať aj foto šteniatok.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Magduš držím palce, aby sa podarilo šteniatka dobre umiestniť. Keby som mohla, ihneď beriem ... sú krásne (ale ja už mám dvoch krásavcov).

Ak môžem doporučiť ... neunáhlite sa (aj keď viem, že je to veľa starostí) ... myslím tým, aby sa nedostali do zlých rúk. Šteniatka sa do rodiny dobre umiestňujú aj ako 4-mesačné, keď už majú základné hygienické návyky. Vtedy ich ľudia skôr vezmú aj do bytov ak nemajú čas venovať sa im od začiatku a dovoleniek majú málo ... a prázdniny sa už skončili, aby ich to učila mládež ...

A tu sú tí moji
Naposledy upravil Jana Acsová : 09.09.05 at 08:58
havovia.jpg  
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

máš pravdu AVO, možno aj tu ne problém začína sa škola a ostatné povinnosti a menej času si nájde človek pre našich maznáčikov a ďakujem a podporu
0 0
fličo fličo

fličo je offline (nepripojený) fličo

Tie šteniatka sú rozkošné, keby som mohla, tiež by som si jedno zobrala, ale už máme päťročného kokršpaniela. Držím palce, aby sa vám ich podarilo umiestniť do dobrých rúk.
P3020006.JPG  
Flik.JPG  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať