Zavrieť

Porady

Čo so šteniatkami???

Ahojte, narodilo sa nám 9 špringeršpanielov, už sme skúšali všetky internetové stránky, inzercie a nevieme si rady. Že by nebol o ne záujem vôbec? Kto by vedel pomôcť, poradiť? Teraz majú 7 týždňov sú odčervené
aj zaočkované. ďakujem za dobrú radu Magduš
Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
sesternica tiež hľadá hafana, len si zatiaľ nepovedala cenu magduš. Každopádne som jej tvoju ponuku posunula sú krásni
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ach jaj... mat tak rodinny dom, tak ich beriem okamzite!!! springle su neskutocne krasni... ja mam americkeho kokra, to je typicky zastupca u nas doma nazvanych gaucaci .. springla si vsak predstavujem v dome. Mame na sidlisku zhodou okolnosti 2 springlov, surodencov, vacsinou ich vencia spolu a je to nadherny pohlad...

inzerciu treba rozhodne vyskusat, popripade sa spojit s polovnickym klubom, popripade s nejakou inou instituciou, ktora zastresuje chovatelov tohto plemena. A na vystavach sa da len inzerovat, pretoze tam je prisny zakaz priamo predavat steniatka...

Boze, ale su naaadherneee


Drzim palce.
Naposledy upravil andreaS : 09.09.05 at 09:35
IMG_0119.JPG  
IMG_0127.JPG  
1/1
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
luebchenko
sesternica tiež hľadá hafana, len si zatiaľ nepovedala cenu magduš. Každopádne som jej tvoju ponuku posunula sú krásni
Ja tiež čakám netrpezlivo na cenu. Predávajú sa tu nádherne šteniatka len nevieme za koľko
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Už som sa dočkala nevšimla som si súkrom.správu tak sory.
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

ahojte všetci,

tuším som tu rozvírila záujem psích fanúšikov, som rada že sa našlo toľko správnych ľudí a dobrých majiteľov všetkým Vám díky
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Magduš, dúfam, že nám dáš vedieť, keď budú všetky umiestnené v dobrých rukách!!!!!
0 0
Magduš Magduš

Magduš je offline (nepripojený) Magduš

pripravujem fotodokumentáciu, takže každé šteniatko si vyfotím s novým majiteľom a oznámim aj Vám
0 0
Tana74 Tana74

Tana74 je offline (nepripojený) Tana74

Aj my máme jedno šteňa, ktoré by sme potrebovali niekomu darovať, nie je to však nič čistokrvné, má 3 asi týždne (možno viac), je to pes a je celý biely.
0 0
Inuška Inuška

Inuška je offline (nepripojený) Inuška

Ja som ku svojmu šteniatku angl. kokršpaniela prišla na základe sms. Majiteľka ho dostala k Vianociam a nemohla sa mu venovať, tak rozoslala sms-ky známym a tí zase ďalej a hafan skončil u nás. Sms sa šíria rýchle, možno budeš mať šťastie aj ty. Inak sú takí krásni, že keby som nemala toho svojho tak už aj jedného beriem
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Milá Luba2 a ostaní príspevok5,
neviem kde vlastne žijete vy, ale toto sa nedeje v mojom okolí , ale všade na Slovensku, nepozeráte správy a nechodíte do útulkov?
O klobáskach zo psov sa predsa diala aféra vo Valašskej kde sa nakazili svalovcom... po Novom roku bolo o psíkoch ktorému odďali nôžku, druhý sa vlastnou váhou tela obesil "lebo dobrí páničkovia" im k tomu pomohli.....
Ja som veľký milovník zvierat a môžem povedať, že podľa vašich reakcii ste vôbec nepochopili, že ak sa narodí "náhoda" tak je často krát lepšie ich zlikvidovať hneď po narodení , ako ich nechať nejakému podobnému osudu týraného, túlavého a nebezpečného pre seba a nás....
Viete vlastne, že psíkov v útulku, ak sa do určitého obdobia nedá nájsť pána, musia skončiť s injekciou smrti?????
Dobrý chovateľ ako bol aj ten čo sme od neho kúpili Biondiho bol dokonca pozrieť psíka po pol roku a dokonca som počula aj prípad, že si psíka kúpil naspäť a dokonca za vyššiiu cenu ako predal, nakoľko videl, že psík nie je v dobrých rukách.
Dokonca sa stal aj prípad , keď majiteľ nedával psom žrať a tak ako boli zatvorení, pud sebazáchovy spôsobil, že si vždy vybrali najslabšieho zo svorky .... a zožraliho, čo na toto poviete?.... polícia, však povedala, že je to všetko OK, lebo psy nie sú nebezpečné a nikoho neohrozujú..........
Na toto sa ja veru pozerať neviem, preto si myslím, že je humánnejšie, ak majiteľ psíka, ktorému pri neželanom spárení sa už nepodarí prerušenie injekciou, jednoznačne to riešiť určite humánnejši (aj naši starí rodičia tak robili) a to utratením čerstvo narodených šteniatok, ako by sa potom mali stať z nich túlavé , špinavé a často aj týrané (buď deťmi, alebo aj dospelými... často títo psíci sú cvičnými pre bojových psov) , veď každí psík si zaslúži lásku a netúži po ničom, len , aby jeho páničko ho poškrabkal za uškom a pocítil aspoň tretinu lásky, akú on dáva svojmu páničkovi.....
Ja oddávna tvrdím, že pes je jediné stvorenie, ktoré s vami aj zhorí.......
0 0
7Ingrid7 7Ingrid7

7Ingrid7 je offline (nepripojený) 7Ingrid7

Ahoj, este su steniatka k dispozicii? Za aku cenu? Diky za info Mame vazny zaujem

My mame americku kokricku
Naposledy upravil 7Ingrid7 : 14.09.05 at 20:18
Skenovaný obrázek005.jpg  
Skenovaný obrázek002.jpg  
Skenovaný obrázek004.jpg  
1/1
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Bože aký plyšáčik. Juj, škoda, že bývam v paneláku :-( vždy som túžila mať psíka, ale asi mi to nebude nikdy dopriané. Snáď sa mi na staré kolená podarí mať malý domček a potom si obstarám hafana :-)
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Milá Vera,
podľa mojich skúseností musím oponovať, aj psík sa dá chovať v byte a vôbec to nie je o týraní, akoby niektorí namietali, nakoľko si treba uvedomiť, že títo psíci chodia na pravidelné prechádzky min. 3-4 denne a podaktorí aj viac, čo však psíkom pri domoch nie je umožnené (česť výnimkám) . Mnohé odborné časopisy píšu, že i takéto zvieratá pri domoch by mali chodiť na prechádzky, avšak si mnohí mylne myslia, že títo psíčkovia to už nepotrebujú..... napríklad náš Biondo sa nikde v záhrade ani na celom pozemku nikde nevykaká, musíme s ním ísť každý deň 2x na prechádzku a aj sa vybehá , ja sa prejdem .... a to máme skoro 20árový pozemok......
Rovnako sa tvrdí, že psy vychovaní v bytoch sú oveľa inteligentnejší ako tí pri domoch... a to netvrdím ja, ale odborné časopisy... vynikajúci a je tam množstvo aj o výchove je český Svet psu...
My sme s labradorom žili v činžáku 3 roky a boli sme spokojní......
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Hm, lenže ja bývam u rodičov a nie je isté, koľko ma tam ešte znesú . Je to ich byt. Uvidíme ako sa zariadim keď sa osamostatním. Ale aj tak väčšinu času trávim mimo domu, takže by to bolo chúďatko psíčatko...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Neviem, ci so svojou radou uz niekomu pomozem, ale pred casom sa fenke mojej dcery narodilo sedem steniatok. Ponukali ich kade-tade, ale marne. Jedno sme si vzali my a ostatne dcera ponukla detskej psychologicke. Ta presvedcila rodicov chorych deti, ze k vyzdraveniu a zdarnemu priebehu rekonvalescencie ich dietata je psik ako stvoreny. Vsetky psiky sa umiestnili a su spokojne. Lekarka hovori, ze aj deticky sa liecia vyborne.
0 0
1simi 1simi

1simi je offline (nepripojený) 1simi

U nás zasadla rodinná rada a sme sa rozhodli, že by sme si jedno šteniatko zobrali.
Prosím Vás, kto máte kontakt na Magduš, zašlite mi ho formou ss-ky
Ďakujem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
7Ingrid7
Ahoj, este su steniatka k dispozicii? Za aku cenu? Diky za info Mame vazny zaujem

My mame americku kokricku
Krásna je , ja som mala ale čiernu , spárili sme ju so svetlým a všetky šteniatka boli také ako tvoje.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

1simi
U nás zasadla rodinná rada a sme sa rozhodli, že by sme si jedno šteniatko zobrali.
Prosím Vás, kto máte kontakt na Magduš, zašlite mi ho formou ss-ky
Ďakujem
Mnohí poraďáci prosíme za ten kontakt. 1simi sa už veľmi, veľmi teší na šteniatko, už aj mapuje smer prechádzok a je smutná, že drobca ešte nemajú.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Ahojte, dostala som email tohto znenia od kamarátky a posúvam ho ďalej, možno sa nájde pre tohto krásneho psíka nový majiteľ-kamarát

nas dobry kamarat, nacelnik mestskej policie v Dolnom Kubine nam poslal fotku labradora, ktoreho odchytili min. tyzden. Je to fenka, ktora moze mat okolo 1-neho mozno dvoch rokov. Z dovodu financii ho, kedze sa nik neprihlasil, musia utratit injekciou. Zatial sme ich poprosili, aby havina neutratili. Slubili nam, ze tyzden pockaju. Takze prosime posunte tento email svojim kamaratom a najdime jej spolocne noveho majitela. My uz dvoch psov mame Dik Natali 0905 444 402 Jaro - 0908 777 288

HPIM2120_1.jpg  
HPIM2123.JPG  
HPIM2125.JPG  
1/1
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Krásne sa pozerá ten labrador, je celý krásny, to ani nie je možné, že nikto sa oňho neprihlásil. Snáď sa dostane do dobrých rúk.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať