Zavrieť

Porady

Prenajate priestory pre neziskovu organizaciu

Dobry den, chcela by som sa opytat. Je neziskova organizacia a v zivnosti ma uvedene ako zivnost trener boxu. Chcem sa opytat, ked si prenajmu priestory za ucelom vykonavania trenovania na objednavku, co vsetko a kde je potrebne nahlasit taketo priestory, co vsetko treba zabezpecit pre tuto prevadzku a je potrebne tam mat napr. otvaracie hodiny, registracnu pokladnu atd. Prosim o co najpodrobnejsie informacie, co vsetko treba urobit preto, aby bola prevadzka plne funkcna.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ociviste je offline (nepripojený) Ociviste

    Ociviste
    Ociviste Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa opytat. Je neziskova organizacia a v zivnosti ma uvedene ako zivnost trener boxu. Chcem sa opytat, ked si prenajmu priestory za ucelom vykonavania trenovania na objednavku, co vsetko a kde je potrebne nahlasit taketo priestory, co vsetko treba zabezpecit pre tuto prevadzku a je potrebne tam mat napr. otvaracie hodiny, registracnu pokladnu atd. Prosim o co najpodrobnejsie informacie, co vsetko treba urobit preto, aby bola prevadzka plne funkcna.
    Dakujem.

    Prosim, vie mi niekto poradit? Potrebovala by som vediet, co vsetko treba, aby bola prevadzka funkcna bez toho, aby bol poruseny akykolvek zakon.
    Dakujem

    Prenajate priestory pre neziskovu organizaciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.