Zavrieť

Porady

ZUMBA cvičenie

Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať či sa dá niekde zohnať dvd Zumba cvičenia. Chcela by som si kúpiť lebo Zumba sa cvičí zatiaľ len v BA, NR, KE a ja som z okresu Komárno. :-))) Alebo ak má niekto a vie mi prepáliť, veľmi by som bola vďačná. Vopred ďakujem.
Usporiadat
katuska305 katuska305

katuska305 je offline (nepripojený) katuska305

ahoj, aj ja som z okresu KN a vcera mi kamaratka z Hurbanova hovorila, aby som to raz vyskusala u nich v Hurbanove. Skus sa poinformovat, prip. ak mas facebook tak maju tam profil. vyhladaj si to tam pod: "ZUMBA HU". inak uskutocnuje sa to

v telocvicni ZŠ slovenská // Nám. Konkolyho Thege

Piatok: ZŠ maďarská // Športová ul.
Hurbanovo, Slovakia, 947 01
PO:6:00 pm - 7:00 pm
UT:6:30 pm - 7:30 pm
STR:7:00 pm - 8:00 pm
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Beuska86 Pozri príspevok
Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať či sa dá niekde zohnať dvd Zumba cvičenia. Chcela by som si kúpiť lebo Zumba sa cvičí zatiaľ len v BA, NR, KE a ja som z okresu Komárno. :-))) Alebo ak má niekto a vie mi prepáliť, veľmi by som bola vďačná. Vopred ďakujem.
....ak niekto poradí ako prísť k DVD Zumba cvičenie budem vďačná. Kým sa dopracuješ k dvd, na youtube si nájdeš pár ukážok, môžeš sa zatiaľ precvičovať.... je na tebe, ktorá ti padne do oka

...
Naposledy upravil alla66 : 29.03.10 at 21:24
6 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
zumba je supeeeeer...odporúčam....supeeeeer
3 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Tu sú podobné témy:
cvicenie ZUMBa
ZUMBA V BA
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
....ak niekto poradí ako prísť k DVD Zumba cvičenie budem vďačná. Kým sa dopracuješ k dvd, na youtube si nájdeš pár ukážok, môžeš sa zatiaľ precvičovať.... je na tebe, ktorá ti padne do oka
Takto ....

Zumba vznikla úplně náhodou v roce 1999 v Columbii, kdy Alberto Perez alias Beto zapomněl jeho aerobickou hudbu a jediné co měl u sebe, byla Latinsko-americka hudba typu salsy, merengue... Beto němel jinou možnost než-li improvizovat na latinsko-americkou hudbu. Z této hodiny vznikl nový revoluční fitnes program-ZUMBA!! Tato hodina se stala jednou z jeho nejpopulárnějších.

Zumba kombinuje zábavné s efektivním... Používá se latinsko- americká, fitness a mezinárodní hudba. Na hudební motivy jsou motivy taneční, takže cílem není si počítat, ale poslouchat hudbu. Tento druh tance je založený na časových sekcích, kde se střída rychlá část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuku, tónování a vytvářování celého těla.

Cílem Zumby je ukázat lidem, že hubnout lze s radostí, zábavou a bez stresu. Zumba obsahuje velmi jednoduché až pokročilé taneční a krocené variace, které se dají jakkoliv kombinovat a přitom je to efektivní a velmi zábavné!!

http://www.pohlad.sk/viewtopic.php?f=62&t=64657
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Mgr.Shrek Pozri príspevok
zumba je supeeeeer...odporúčam....supeeeeer
Romane....koľko kg si vypotil?
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
alla66 Pozri príspevok
Romane....koľko kg si vypotil?
Alenka...neviem ti povedať...ale toľko krásnych žien naraz som dávno nevidel
1 0
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
Beuska86 Pozri príspevok
Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať či sa dá niekde zohnať dvd Zumba cvičenia. Chcela by som si kúpiť lebo Zumba sa cvičí zatiaľ len v BA, NR, KE a ja som z okresu Komárno. :-))) Alebo ak má niekto a vie mi prepáliť, veľmi by som bola vďačná. Vopred ďakujem.

Ahoj, mám 4 druhy DVD cvičenia ZUMBA:

Zumba začiatočníci
Zumba pokročilí
Zumba Power
Zumba brušné svaly, drepy

Ak sa Ti zatiaľ DVD nepodarilo zohnať, pošli SS a dohodneme sa na spôsobe doručenia.
4 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

Ahojte poraďáčky,
kúpila som si knihu Beta Pereza, kde je aj DVD so základnými krokmi, ale veľmi by som chcela sa naučiť aj nové zostavy. U ás je Zumba, ale tá je vždy preplnená a býva len jeden deň v týždni. Chodiť tam je hotové šialenstvo a sú aj obmedzený počtom.
Na internete som našla set DVD 4 ks

http://www.zumba-dvd.cz/

ale keďže je to z Čiech a objednávka na SK nie je možná, skúšam hľadať niečo podobné aj na SK.
Nemáte niekto tip, kde by som mohla nejaké DVD podobné kúpiť, resp. objednať?
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Objednala som si to u nich priamo a stálo to rovných 10€. Čo si myslím super cena.
Práve dnes mi má prísť poštou. Bola to rýchlovka, do týždňa vybavená objednávka.

Ja tanec milujem a dáva mi pocit slobody a hlavne sa pri ňom dokážem odreágovať, preto zumba a všetky tance ktoré sa pri tom tancujú či už salsa, samba, merenge a podobne sú pre mňa relaxom po celodennom sedení.

Roman dúfam, že zumbu predvedieš na budúcom stretku.
Naposledy upravil EMILY04 : 23.06.10 at 09:51
0 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

EMILY04 Pozri príspevok
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2224701


Objednala som si to u nich priamo a stálo to rovných 10€. Čo si myslím super cena.
Práve dnes mi má prísť poštou. Bola to rýchlovka, do týždňa vybavená objednávka.

Ja tanec milujem a dáva mi pocit slobody a hlavne sa pri ňom dokážem odreágovať, preto zumba a všetky tance ktoré sa pri tom tancujú či už salsa, samba, merenge a podobne sú pre mňa relaxom po celodennom sedení.

Roman dúfam, že zumbu predvedieš na budúcom stretku.
super tak to si mala ozaj stastie....ja idem zohanat dalje
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Denisie ak chceš dám ti mail na tú pani čo som objedávala aj ja u nej. Ja som aukciu nevyhrala no tá pani mi napísala, že mi CD môže poslať aj tak.
Naposledy upravil EMILY04 : 23.06.10 at 09:50
0 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

EMILY04 Pozri príspevok
Denisie ak chceš dám ti mail na tú pani čo som objedávala aj ja u nej.
ok, skús, ale neviem či bude mať viac kusov, keďže to bolo v takej aukcii..
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Majú V Gorile
http://www.gorila.sk/t/search.php?q=...s_id=0&x=0&y=0
0 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

Stina, vďaka, ale knihu s DVD od Pereza mám. Tú majú aj v kníhkupectvách, stojí síce viac, ja som dala asi 14 €, ale ak sa zaráta aj poštovné vyjde asi tak isto. skôr kompletné sady DVD ťažšie zohnať..
0 0
paradnicaaa paradnicaaa

paradnicaaa je offline (nepripojený) paradnicaaa

Beuska86 Pozri príspevok
Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať či sa dá niekde zohnať dvd Zumba cvičenia. Chcela by som si kúpiť lebo Zumba sa cvičí zatiaľ len v BA, NR, KE a ja som z okresu Komárno. :-))) Alebo ak má niekto a vie mi prepáliť, veľmi by som bola vďačná. Vopred ďakujem.
Ahoj, akurat kamaratka mi hovorila , ze v Bátorových Kosihách v telocvicni cvicia ZUMBU kazdy utorok a stvrtok no casy neviem. Okrem toho v KN v knihkupectve na Palatinovej som videla khnihu ZUMBA aj s dvd
0 0
zuzka.he zuzka.he

zuzka.he je offline (nepripojený) zuzka.he

na stránke cucaj.sk je kolekcia 4 DVD
0 0
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Ja si myslim ze ked zumbu tak kolektívne... samemu je doma clivo ked to cvici, nie je to ono... to je ako keby som si hral marias sam so sebou alebo s pocitacom... tiez to stoji zaprd :-)
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

http://www.abcknihy.sk/Kniha/zumba-k...d-2558180.aspx
Aj tuto sa da objednat kniha s DVD.
0 0
kz1 kz1

kz1 je offline (nepripojený) kz1

Ahoj,

prosim Ta, Ty mas jedno CD Zumby? Si s nim spokojna? A ta kolekcia DVD nevies aka je?
Dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať