Zavrieť

Porady

ZUMBA cvičenie

Dobrý deň!
Chcela by som sa opýtať či sa dá niekde zohnať dvd Zumba cvičenia. Chcela by som si kúpiť lebo Zumba sa cvičí zatiaľ len v BA, NR, KE a ja som z okresu Komárno. :-))) Alebo ak má niekto a vie mi prepáliť, veľmi by som bola vďačná. Vopred ďakujem.
Usporiadat
kz1 kz1

kz1 je offline (nepripojený) kz1

Ahojte,

kde zozeniem na Slovensku 4 DVD Zumby a co to stoji?
Dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

kz1 Pozri príspevok
Ahojte,

kde zozeniem na Slovensku 4 DVD Zumby a co to stoji?
Dakujem
http://lmgtfy.com/?q=zumba+DVD%2Ccena%22
5 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

kz1 Pozri príspevok
Ahoj,

prosim Ta, Ty mas jedno CD Zumby? Si s nim spokojna? A ta kolekcia DVD nevies aka je?
Dakujem
Nie,nemám CD Zumby,ja cvičím,alebo tancujem Salsu a to v telocvični.Ale skús si vybrať,ponúkajú Ti tu stránky.
Skús aj tu

http://www.hejbejse.tv/
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja si osobne myslím, že ak je to možné tak cvičenie v kolektíve je efektívnejšie
1 0
kz1 kz1

kz1 je offline (nepripojený) kz1

Ahoj
ja si to myslim tiez, ale u nas to je vzdy 19,30 hod. a je dost preplnene a ja mam male dieta a manzel chodieva na zmeny, takze zvykla som na cvicenie z DVD.
Dakujem
0 0
boza1 boza1

boza1 je offline (nepripojený) boza1

uctovnicka
Ja by som potrebovala radu ohľadom zumby trošku inak. Moja známa predcvičuje zumbu v telocvični, a chcela by túto činnosť nejakým spôsobom zlegálniť, ale neviem akým spôsobom, príjem z toho je minimálny, reg. pokladňu sa jej neoplatí kupovať, ako SZČO by sa v tejto oblasti neuživila. čo by ste mi odporučili? Nemá stým niekto skúsenosť? Prosím....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

kz1 Pozri príspevok
Ahojte,

kde zozeniem na Slovensku 4 DVD Zumby a co to stoji?
Dakujem
http://www.zumba-dvd.sk/
1 0
kz1 kz1

kz1 je offline (nepripojený) kz1

Dakujem velmi pekne.
0 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

boza1 Pozri príspevok
Ja by som potrebovala radu ohľadom zumby trošku inak. Moja známa predcvičuje zumbu v telocvični, a chcela by túto činnosť nejakým spôsobom zlegálniť, ale neviem akým spôsobom, príjem z toho je minimálny, reg. pokladňu sa jej neoplatí kupovať, ako SZČO by sa v tejto oblasti neuživila. čo by ste mi odporučili? Nemá stým niekto skúsenosť? Prosím....
u nás tí čo precvičovali, mali so školou uzavretú dohodu o pracovnej činnosti.
1 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

Dobre zacvičiť si môžete aj tu:
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zumba Fitness

49,90 EUR
Kúpiť??????????


Neexistuje ....

Včera dala dcéra objednávku ...
Dnes ....Basics And 20-Minute Express a Cardio Party sú už v mašinke ......zatiaľ , na Sculpt And Tone a Zumba Fitness Live! And Flat Abs sa pracuje ...

Poplatok ???
BÁBOVKA alebo ŠTRÚDLA .....ham bude ...


Zumbááááááá ....
0 0
patalia patalia

patalia je offline (nepripojený) patalia

Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac
Nemala by som sa tym chvalit, ale ja som si ju stiahla cez bittorrent zo stranky isohunt. tam najdete rozne, ale ja som nasla jednu, ktora je fakt dobra a je to DVD- fitness, cardio a este jedna neviem nazov
0 0
veronsa veronsa

veronsa je offline (nepripojený) veronsa

patalia Pozri príspevok
Nemala by som sa tym chvalit, ale ja som si ju stiahla cez bittorrent zo stranky isohunt. tam najdete rozne, ale ja som nasla jednu, ktora je fakt dobra a je to DVD- fitness, cardio a este jedna neviem nazov

prosim ta,boal by si taka dobra a poslala by si mi to na email?
0 0
kz1 kz1

kz1 je offline (nepripojený) kz1

patalia Pozri príspevok
Nemala by som sa tym chvalit, ale ja som si ju stiahla cez bittorrent zo stranky isohunt. tam najdete rozne, ale ja som nasla jednu, ktora je fakt dobra a je to DVD- fitness, cardio a este jedna neviem nazov
Ahoj,

prosim mozes mi to hodit do emailu, dcera cosi stiahla, ale toto tusim nemame...

dakujem a pekny vecer prajem
0 0
Beuska86 Beuska86

Beuska86 je offline (nepripojený) Beuska86

Dobrý deň, prepáčte nemala som príležitosť prísť hore na poradu. Ďakujem za všetky komentáre a pomoc.
Patalia, nemohla by si aj mne to poslať na mail.
Ďakujem. :-)
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Aj s tejto stranky sa da stiahnuť Zumba

http://www.ulozto.sk/hledej/?q=zumba
0 0
danulik3 danulik3

danulik3 je offline (nepripojený) danulik3

Dobrý deň, ja som si všetky Zumba DVD stiahla na HellSpy.SK.
1 0
lucka79 lucka79

lucka79 je offline (nepripojený) lucka79

Ahojte ja som z Komarna,ake mate skusenosti so zumbou v z.s. Rozmarinova?rada by som tam sla,kedy su hodiny???
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať