Zavrieť

Porady

novy clen

Pozdravujem vsetkych poradakov.Som tu tiez nova.Mam z toho hokej ale snazim sa.Zijem v Piestanoch,pracuje jednej v nemenovanej sukromnej firme ako radovy zamestnanec a myslim si ze nam krivdia.Preto vas potrebujem a som rada ze ste.Ale niekde je chyba,na moj prispevok nikto neodpovedal.Vraj nemam pristup.Nerozumiem.Poradte.lachine
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Vitaj lachine a cíť sa s nami ako doma
    Ako nový zaregistrovaný člen budeš určitý čas obmedzená v pridávaní príspevkov a odosielaní súkromných správ tuším, odpovede sa Ti dostane, keď niekto z poraďákov bude vedieť odpovedať, bude mať čas.
    Najskôr si preštuduj http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html a lúskaj už v založených témach, nájdeš tu veľa odborných aj voľných tém.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Vitaj, prajem ti, aby si sa rýchlo zorientovala, je to tu prehľadné a rýchlo nájdeš čo potrebuješ, je tu ozaj "skoro" všetko

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    Aj ja ta vitam sice som sa k poradakom pripojila nedavno, no verim, ze aj tebe tu bude tak dobre a najdes tu skutocnu pomoc

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Vítaj lachine medzi nami. Škoda, že si sa nepredstavila v Poraďáckej kaviarni, kde je oddelenie Nováčikovia. Tam sa ide dosť poraďákov občas pozrieť. Ale časom sa naučíš, ako sa tu pohybovať a kam zaraďovať príspevky.Prajem Ti, aby si sa medzi nami mala fajn a aby si mala z " Porady " dobrý dojem. Určite aj Ty budeš prínosom svojimi radami. Pekný deň.

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Vitaj,medzi nami poradami! Tu nájdeš všetko a všetko si nájde Teba! Ver mi! Onedlho sa o tom presvedčíš. Ešte raz,vitaj medzi nami a cíť sa tu ako v jednej velkej rodine!

    dobronika je offline (nepripojený) dobronika

    dobronika
    lachine Pozri príspevok
    Pozdravujem vsetkych poradakov.Som tu tiez nova.Mam z toho hokej ale snazim sa.Zijem v Piestanoch,pracuje jednej v nemenovanej sukromnej firme ako radovy zamestnanec a myslim si ze nam krivdia.Preto vas potrebujem a som rada ze ste.Ale niekde je chyba,na moj prispevok nikto neodpovedal.Vraj nemam pristup.Nerozumiem.Poradte.lachine
    Ahoj tiež Ťa vítam.Ja som sem po 2 rokoch znovu zavítala a tiež trošku blúdim spolu s Tebou. Ale neboj zvládneme to.

    egron je offline (nepripojený) egron

    egron
    ahoj Lachine. teraz som tu nováčikom ja. Napísala som do 3 tém, lebo som si myslela, že každú navštevujú len určení odborníci, ved každý najskôr hľadá to v čom vie poradiť alebo čo ho páli.
    Dostala som od niekoľkých po prstoch, že som snád zabrala veľa miesta, no musím uznať, že sa našiel človek, ktorý mi bol ochotný poradiť... Chvála a vďaka tým poradákom, ktorý chápu dôležitosť niektorých dotazov a nie len poučujú, že toto si nemal a daj si nabudúce pozor... potom to znie skôr ako výsmech a nie ako dobrý úmysel hlavne tým čo na nich tak ako momentálne ne mna platí že CHUDAKOVI AJ POSLEDNA VEC ZHORI... DAKUJEM za pochopenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.