Zavrieť

Porady

tlačivo

Ahojte, bol by niekto taky dobry a prilepil mi sem mesačný výkaz do apolla - pobočka Nitra? nejak im nefunguje stranka...velký dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    tamara
    Ahojte, bol by niekto taky dobry a prilepil mi sem mesačný výkaz do apolla - pobočka Nitra? nejak im nefunguje stranka...velký dik
    Asi majú niečo so stránkou, lebo ani mne sa nedarí vytiahnuť odtiaľ tlačitá.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Ani Michalovce, Púchov a Skalica nefungujú. Vlastne iba BB a BA majú tlačivá.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    Janka6685
    Ani Michalovce, Púchov a Skalica nefungujú. Vlastne iba BB a BA majú tlačivá.
    figu zelenú majú...

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    karkulka
    figu zelenú majú...
    No majú len prvú stranu.

    Ja som to pozerala len na rýchlo. Chcela som len pomôcť, lebo ja osobne tam nemám nikoho prihláseného.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Neviem, či Ti to pomôže - BB a Mce.
    Naposledy upravil STRELEC : 19.11.05 at 19:45

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    Ešte poznámka od 1.9.2005 sú v platnosti nové tlačivá, ktoré ešte na stránke nie sú

    tamara je offline (nepripojený) tamara

    tamara
    Denda, lenze nie su tam ani tie stare..... :-) Strelcovi dik, ale keby mal niekto pre pobočku Nitra, tak by som uz bola dokonale stastna a spokojna :-)

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    tamara
    este tu nitru, prosíííím....
    Máš to na poisťovňu ďaleko? Lebo tam asi nakoniec budeš musieť zájsť a vypýtať si ich. Alebo tam zatelefonuj a spýtaj sa, ako je možné, že sú jediná posťovňa, ktorá nemá na nete tlačívá v poriadku. Ja som sa včera snažila hľadať na nete, ale nepodarilo sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.