Zavrieť

Porady

úhrada na nesprávny účet

Ahoj všetci. Chcem Vás poprosiť o radu. Odberateľovi sme vystavili faktúru na našu spoločnosť s.r.o.. Keď nám ju uhradil, peniaze previedol na účet fyzickej osoby - živnstníka a nie na účet s.r.o. (ide o to, že najskôr sme s ním obchodovali ako živnostník a asi pred mesiacom sme prešli na s.r.o) . Neviete mi prosím niekto poradiť ako to teraz zaúčtovať. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    daja
    Ahoj všetci. Chcem Vás poprosiť o radu. Odberateľovi sme vystavili faktúru na našu spoločnosť s.r.o.. Keď nám ju uhradil, peniaze previedol na účet fyzickej osoby - živnstníka a nie na účet s.r.o. (ide o to, že najskôr sme s ním obchodovali ako živnostník a asi pred mesiacom sme prešli na s.r.o) . Neviete mi prosím niekto poradiť ako to teraz zaúčtovať. Ďakujem.
    Najčistejšie by bolo, keby ste mu peniaze vrátili a on znova zaplatil na správny účet. Alebo to vyriešiť platbou v hotovosti - teda pokladničnými dokladmi. Môj názor.

    daja je offline (nepripojený) daja

    daja
    Ďakujem. Tiež uvažujem nad tými pokladničnými dokladmi. To bude asi najjednoduchšie.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    ja to zvrtnem opačne.....ako zaúčtujem v PU platbu, ktorá nám nepatrí, teda došlý dobropis je vystavený na našu firmu - s.r.o., ale dobropisovaný tovar nám nikdy nebol dodaný, pretože bol dodaný na tiež našu firmu - SZČO?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    jess
    ja to zvrtnem opačne.....ako zaúčtujem v PU platbu, ktorá nám nepatrí, teda došlý dobropis je vystavený na našu firmu - s.r.o., ale dobropisovaný tovar nám nikdy nebol dodaný, pretože bol dodaný na tiež našu firmu - SZČO?
    . Najprv by som požiadala dodávateľa o správne adresovaný dobropis. A potom sa dohodnúť o vysporiadaní, resp. posune peniažkov.

    úhrada na nesprávny účet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.