Zavrieť

Porady

Doklad o odovzdani penazi

Dobry den, asi nepisem do spravnej temy, ale surne potrebujem poradit. Potrebujem vyplatit jednu osobu za pracu vykonanu na mojom dome (ziadna zmluva nebola robena) a platba bude odovzdana v hotovosti. Kedze sa jedna o vacsiu sumu penazi, chcela by som doklad, ze dotycny peniaze prevzal. Staci, ked napisem prehlasenie, ze suma bola prevzata osobou xy a ked to bude podpisane oboma stranami + 1 svedkom, ktory bude pri prevzati??
Alebo ako by som to este mohla urobit?? Ide hlavne o to, ze peniaze budu odovzdane v hotovosti a ja iba potrebujem o tom doklad.
Dakujem za kazdu radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    zuzana - irsko Pozri príspevok
    Dobry den, asi nepisem do spravnej temy, ale surne potrebujem poradit. Potrebujem vyplatit jednu osobu za pracu vykonanu na mojom dome (ziadna zmluva nebola robena) a platba bude odovzdana v hotovosti. Kedze sa jedna o vacsiu sumu penazi, chcela by som doklad, ze dotycny peniaze prevzal. Staci, ked napisem prehlasenie, ze suma bola prevzata osobou xy a ked to bude podpisane oboma stranami + 1 svedkom, ktory bude pri prevzati??
    Alebo ako by som to este mohla urobit?? Ide hlavne o to, ze peniaze budu odovzdane v hotovosti a ja iba potrebujem o tom doklad.
    Dakujem za kazdu radu
    Ak je tá osoba, ktorá vykonávala práce na dome živnostník,poprípade firma, je povinná ti vystaviť faktúru a príjmový doklad o prevzatí peňazí.
    Čo budeš robiť v prípade, že nebudeš s prácou spokojná a budeš ju chcieť reklamovať?

    Doklad o odovzdani penazi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.