Zavrieť

Porady

termín na podanie DP k DPH

Ahojte, v pondelok (25.1.2010) este mozem odovzdat danove priznanie k DPH? Termin je do 25 dni, tym sa chape aj 25. den v mesiaci? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja len doplním, že na podanie aj zaplatenie daň. povinnosti, ktorá vyplynula z DP k DPH...

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    Ešte existuje jedna možnosť. Elektronicky, do polnoci.....

    Ale už nie do 25.1. to už nestíhaš.

    Maaaria je offline (nepripojený) Maaaria

    Maaaria
    Poradaci,
    neviem kam moju otazku zaradit.............., firmu ktoru uctujem bola v roku mesacny platca DPH, pre rok 2010 chceme dat ziadost na DU aby sme mohli podavat DP k DPH kvartalne. (podla prijmu mozme). Staci ked poslem na DU oznamenie, alebo treba aj nejak zdokladovat preco chceme zmenu podavania DP? nema niekto nejaku hotovu podobnu ziadost? dakujem velmi pekne. a sice este jedna otazka, staci ked posleme ziadost 25.1.?uznaju nam to?

    Iwett je offline (nepripojený) Iwett

    Iwett
    Maaaria Pozri príspevok
    Poradaci,
    neviem kam moju otazku zaradit.............., firmu ktoru uctujem bola v roku mesacny platca DPH, pre rok 2010 chceme dat ziadost na DU aby sme mohli podavat DP k DPH kvartalne. (podla prijmu mozme). Staci ked poslem na DU oznamenie, alebo treba aj nejak zdokladovat preco chceme zmenu podavania DP? nema niekto nejaku hotovu podobnu ziadost? dakujem velmi pekne. a sice este jedna otazka, staci ked posleme ziadost 25.1.?uznaju nam to?
    Podala som len oznámenie na DU, že nakoľko sme v roku 2009 nedosiahli zákonom stanovené príjmy mesačného platcu DPH, oznamujeme, že od 01.01.2010 sa stávame štvrťročným platcom.
    Naposledy upravil Iwett : 23.01.10 at 12:40 Dôvod: doplnenie

    termín na podanie DP k DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.