Zavrieť

Porady

zmäkčovanie vody

ahojtemate niekto skusenosti so zmakcovanim vody ?chcem si zviest vodu zo studne do RD - v prvom rade do WC na splachovanie a firma mi odporucila upravovat vodu - konkretne sa jedna o zmakcovacie zariadenie BRILON CKV M5ja vobec nutre to riesit ?mate s tym niekto skusenosti a pouzivate vodu z vlastnej studne aj v systemu RD (splachovanie, sprchovanie, pitie ..) ?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Ja idem na skúšku nahodiť za vodomer filter s polyfosfátmi... Hľadaj cez google "stagon EP7". No a druhý level bude použitie dažďovej vody ako užitkovej

    Janyke je offline (nepripojený) Janyke

    Janyke
    Moja priatelka maju velmi tvrdu vodu. Ked u nich v dedine robili rozbory vody v studniach tak im odporucili aby si zakupili nieco take:
    http://www.bella-pumps.sk/?97,ezv-20d
    Je to elektromagneticky zmakcovac vody. V priebehu 10 rokov im zhoreli 4 pracky v dosledku zanesenia od vodneho kamena, mali strasne zanesene rury, kanvicu vyvarali kazdy tyzden atd. Odkedy si to kupili vidno velky rozdiel.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.