Zavrieť

Porady

Práca nezamestnaným

Dobrý večer, mám podnikateľský zámer, a to sprostredkovať nezamestnaným pracovné ponuky a nájsť im prácu. Samozrejme, že budem ponúkať aj rôzne školenia, podľa toho o akú prácu bude záujem....prosím poradte mi, čo by som mal ako prvé urobiť, samozrejme vrátane kapitálu (koľko asi cca), ďakujem za každú radu...v tomto som laik,ale odhodlaný
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Zrejme to bude za odplatu. V tom prípade potrebuješ mať povolenie od ÚP na vykonávanie tejto činnosti, a samozrejme aj patričné vzdelanie. Ak sa nemýlim tak vysokoškolské.

    peepee je offline (nepripojený) peepee

    peepee
    ďakujem, to o tom vzdelaní som nevedel, chcel som si najať ľudí a rozbehnúť to vo veľkom...

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ak patricne vzdelanie nemas ty, mozem podnikat, ak si urcis (zamestnas) zodpovedneho zastupcu, t. j. cloveka, ktory splna potrebne podmienky kvalifikacie.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    peepee Pozri príspevok
    ďakujem, to o tom vzdelaní som nevedel, chcel som si najať ľudí a rozbehnúť to vo veľkom...
    Tvoj optimizmus sa mi páči.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Kolenčík Pozri príspevok
    Ale potom menej zarobí, bo sa bude musieť asi podeliť
    Samozrejme, ale takto nebude vobec tuto cinnost vykonavat vobec, t. j. nebude mat z nej ziaden prijem (nula).

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Peepee daj bližšie info ako to chceš robiť , "dávať prácu nezamestnaným "

    lebo na tom pracuje celý tím ľudí na MPSVaR a tiež táto otázka patrí medzi priority vlády SR.

    Takže ak vyriešiš problém s nezamestnanosťou zviditeľníš sa nielen v rámci Slovenska , ale možeš kandidovať aj na Nobelovú cenu za ekonomiu.

    Lebo nezamestnanosť je momentálne problém nielen slovenský ,ale celosvetový.

    peepee je offline (nepripojený) peepee

    peepee
    Ešte raz ďakujem všetkým, ktorých táto téma zaujala a postarali sa o doplnenie mojich informácií...chcel som najskôr:
    1. "ja" teda adekvátna osoba zohnať kontakty vrámci internetu s korektnými firma ohľadom voľných pracovných miest aj do budúcna, stála aktualizácia trhu s voľnými miestami,
    2. nájsť voľné priestory pre vykonávanie aktivít ako sú napr. rôzne školenia, porady, preškolenia, teda priamy kontakt s ľuďmi bez práce,
    3. zabezpečiť plynulí prechod nezamestnanému do zamestnania,
    4. ALE nemám kontakty, ktoré sú, ako som sa dopočul v tejto oblasti veľmi potrebné, tak rozmýšľam nad niečim iným....

    peepee je offline (nepripojený) peepee

    peepee
    Chcem ešte dodať k tej priorite vlády, prečo sa nesnažia pomôcť firmám (rôzne daňové úľavy, bonusy, atď), aby neprepúšťali zamestnancov, ale aby ich naberali. Ja viem že je "kríza", ale je lepšie prispievať firme na jej normálny chod aj do budúcna, ako prispievať pár drobnými tým, ktorý nerobia a chceli by pracovať.

    misisko je offline (nepripojený) misisko

    misisko
    To dava logiku.Mna by to tiez zaujimalo.Vlada sa aj trochu snazi s tou podporou,ale mozno keby viac chceli tak by sa to dalo robit aj lepsie
    Naposledy upravil misisko : 10.02.10 at 20:26

    zurex je offline (nepripojený) zurex

    zurex
    Máte dobrú myšlienku. Mám pre vás riešenie. Ozvite sa na 0918 495 343, 0903 304 295.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.