Zavrieť

Porady

ked spiaca spolocnost zamestna...

Ahojte poradaci,
prosim poradte niekto v takejto situacii... /nevedela som kam tuto temu spravne zaradit, tak predsa sem dufam/

som konatelkou firmy, ktora spi od roku 2007, teda danove priznanie kazdy rok posielame, ale nemame odvtedy ziadnych zamestnancov a nemame ziadne prijmy ani pohladavky voci nikomu. Teraz by som sa ja sama potrebovala zamestnat na par dni s dobrym VZ, aby mi vypocitali dobru matersku /toto uz vieme ako na to, vsetky podmienky splnam atd./ ALE otazka pre firmu teraz znie, ze... Co sa stane? ked spiaca firma zrazu zamestna niekoho a ten niekto pojde hned na matersku...samozrejme, odvody a poistne bude riadne zaplatene atd.. ??? Neobuje sa do nas socialka? Alebo niekto iny?? NEhrozi nam za takejto situacie nejaka kontrola nahodou? Mate s tym niekto skusenost? Lebo je to trochu zvlastna situacia, a dost viditelneee co zamyslam urobit... prejde mi to na socialke?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    ked spiaca spolocnost zamestna...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.