Zavrieť

Porady

Napalenie DVD

Prosím o radu:

Ako napálim DVDčko tak aby fungovalo ako originálne ? Myslím tým menu atď.

Ďakujem
Usporiadat
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Najjednoduchsie cez funkciu "Copy disk". Nepises ale aky mas napalovaci soft, takze hladaj vyznamovo nieco podobne v ponuke...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Original DVD su chranene proti kopirovaniu tak ti to nebude fungovat. Ale DecryptDVD urobi svoje
0 0
pepa78 pepa78

pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

mam stiahnuté .vob, používam bežne Nero. Ale myslím, že keď tie súbory len tak nahrám na dvdčko tak to bude obyčajný data disk a nie dvd s filmom...no neviem nejak to skúsim, ak máte niekto radu, rád sa priučím...
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

pepa78 Pozri príspevok
mam stiahnuté .vob, používam bežne Nero. Ale myslím, že keď tie súbory len tak nahrám na dvdčko tak to bude obyčajný data disk a nie dvd s filmom...no neviem nejak to skúsim, ak máte niekto radu, rád sa priučím...
Ked to máš len tak stiahnuté tak je možné že tam menu máš. Ak máš nero tak jedna z možností je napálenie dvd-video. Bohužial len Ty vieš ako si to kopíroval z oreg.DVD, či tam menu je alebo nie. Musíš obetovať 1 ks dvd nosič a výsledok uvidíš. Prípadne ak si chceš vyrobiť sám menu, pozri aj tu na fóre sú návody. Súbory z vob kocovkou Ti stačiť nebudú, mal by si tam mať aj súbory z koncovkou ifo a bup.
V stolnom prehrávači ak to napáliš bez Video_ts a Audio_ts neprehráš.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Nieco si precitaj tu http://cs.wikipedia.org/wiki/DVD-Video Ak chces vytvarat kopie s original, alebo inych uz hotovych DVDeciek, tak na to pouzi kopirovacie nastroje.
Ak mas surove mpeg subory, tak budes robit authoring, aby si vytvoril DVD strukturu.
Ak mas vob tak je to len akokeby si mal surovy mpeg
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

V Nero si povies ze chce urobit DVD Video disk a potom ti on ponukne 2 adresare a tie vob subory das do VIDEO_TS ci ako sa vola ten adresar.
Kup si jedno prepisovatelne DVD (RW), sa ti zide a ked to na to napalis a nebude to dobre tak sa nic nedeje.
0 0
rhenus rhenus

rhenus je offline (nepripojený) rhenus

Kopirovanie dvd je porusovanie autorskeho zakona - vid obrazovka VAROVANIE, ked si pustis dvd.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Mozno ma obavu, ze sa mu to prve DVD zlomi a robi si zalohu
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Fero11 Pozri príspevok
Mozno ma obavu, ze sa mu to prve DVD zlomi a robi si zalohu
presne tak...
Ja mam tiez v aute napalovane CD, ak by ihc niekto ukradol, originaly su doma.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

salvosko Pozri príspevok
Original DVD su chranene proti kopirovaniu tak ti to nebude fungovat. Ale DecryptDVD urobi svoje
Originál DVD sú sice chránené proti kopírovaniu,no dobrý program rozkóduje túto ochranu a umožní napáliť kópiu.

Ja mam legalnu verziu MS XP a jej súčasťou je aj SONIC program na kopirovanie a napaľovanie dátových diskov,či CD alebo DVD.

Ešte lepší program je DVD Fab Platinum,čo skopíruje každé DVD ,uspešnosť kopírovania 99,99%, no je to dosť pomalé ,1 DVD skopíruje za cca 17 minut a ďalších cca 20 potrebuje na napálenie.

Preto niektorí uprednostńuje Nero a vyrobu diViX , no ja nie som fanušikom Nera ani diViX.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

rhenus Pozri príspevok
Kopirovanie dvd je porusovanie autorskeho zakona - vid obrazovka VAROVANIE, ked si pustis dvd.
Ak je totak,prečo sú voĺne dostupné programy na kopirovanie CD a DVD?

Možeš si urobiť kópiu ale len pre svoje používanie,nie pre ďalšiu distribuciu.

práve kvoli tomu bol prijatý zákon na ochranu autorských práv,lebo niektorí debkovia si z toho urobili biznis a predávali 1 film na DVD za 50 Sk.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No ked kupil napalovacku za 30 000 SK tak musel si na nu nejak zarobit, ne ??
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

stalo sa vám už niečo také, že napálim filmy na dvd, v počítači sa mi nezobrazia, ako keby bolo prázdne, dám do prehrávača a tam idú, znova skúsim do PC ale zas tam nič nie je. Kde je chyba?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ne nestalo
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Mal som zaujímavu chybu pri napaľovačke.Napálila , ale sama po sebe nedokázala prečítať.Dúfam ,že to nie je Tvoj prípad.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Otázka: neprečíta, alebo nezobrazí načítané?
Pokiaľ nezobrazí, je možnosť, že súbory sú napálené s atribútom "Hidden" - skrytý. V tom prípade povoľ zobrazenie skrytých súborov.
Pokiaľ neprečíta - tak to je záhada, pretože ak dokáže napáliť, musí si po sebe aj prečítať.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

sybila3 Pozri príspevok
stalo sa vám už niečo také, že napálim filmy na dvd, v počítači sa mi nezobrazia, ako keby bolo prázdne, dám do prehrávača a tam idú, znova skúsim do PC ale zas tam nič nie je. Kde je chyba?
Mne sa to stalo presne naopak - prehravac nacitava a nacitava, ale nic. V PC ide DVD bez problemov, struktura suborov je normalna, uzamknute je... Ale je to 1 DVD, takze to neriesim..
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

ako mám sprístupniť skryté súbory. Aj teraz som napálila, v PC sa mi nič nezobrazí, dala som do DVD a tam 5 filmov, no vôbec nechápem.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Akoze v pocitaci ked pozries na DVD v prieskumnikovi tak je prazdne ale v DVD prehravaci na nom vidis 5 filmov?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať