Zavrieť

Porady

Nové tlačivo "Vyhlásenie k zdaneniu...."

Už asi hodinu hladám nové tlačivo "Vyhlásenie k zdaneniu príjmov....." Prosím pomôžte mi.

P.S: Prosím neukameňujte ma za založenie takej "blbej" témy. Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

drobeceva
Zoltán Kovács Pozri príspevok
Už asi hodinu hladám nové tlačivo "Vyhlásenie k zdaneniu príjmov....." Prosím pomôžte mi.

P.S: Prosím neukameňujte ma za založenie takej "blbej" témy. Ďakujem.
Zolo, nestraš, čo sa menilo? Prečo hľadáš nové?
Ja pokračujem v starých...

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
Neboli vydané nové? Mám nových zamestnancov od 01.02., ktorým potrebujem dať vyplniť....

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás rodina1
Myslíš nové tlačivo platné od roku 2009?
Na stránke DÚ, daňové tlačivá - daň z príjmov - hlásenie, poučenie na jeho vyplnenie - ostatné tlačivá pre platiteľov dane z príjmov. Neviem prilepiť stránku.

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
Nie hlásenie, ale Vyhlásenie k zdaneniu príjmov.... pre zamestnancov na uplatnenie NČ.
Mám v tom momentálne poriadny chaos, tak neviem či sú alebo nie sú nové.

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás rodina1
Neviem prilepiť stránku, ale ak pôjdeš postupne a budeš klikať na to, čo som ti písala, tak sa dostaneš k Vyhláseniu na uplatnenie NZČ.

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

IVEB
Ale veď tlačivo vyhlásenie je v PDF forme aj na drakovi - tlačivá RZD 200. A je tam aj pokec k tomu tlačivu od p.Mihála.

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács

Ďakujem už mám stiahnuté.

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
IVEB Pozri príspevok
Ale veď tlačivo vyhlásenie je v PDF forme aj na drakovi - tlačivá RZD 200. A je tam aj pokec k tomu tlačivu od p.Mihála.

Nemám Draka.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.