Zavrieť

Porady

Tlaciva - ziadost o RZZP 2009

ahojte, nikde nemozem najst tlaciva k RZZP 2009, stranka RZZP mala byt spustena od dnes ale nefunguje.....zamestnanci potrebuju ziadost o RZZP ...pomoze niekto? hladala som aj na ZP ale taktiez bezuspesne...hlavne ze posunuli termin na podanie....:-/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Stránka a formuláre pre ročné zúčtovanie zdravotného poistenia za rok 2009 a sa pripravujú a budú k dispozícii 5. februára 2010

    ... asi az vecer, alebo pondelok ...

    AMM je offline (nepripojený) AMM

    AMM
    Musí zamestnanec, ktorému nevznikne povinnosť podať RZZP vyplniť žiadosť a začiarknúť, že nežiada alebo nepodáva zamestnávateľovi žiadosť vôbec?

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    vanilka Pozri príspevok
    ahojte, nikde nemozem najst tlaciva k RZZP 2009, stranka RZZP mala byt spustena od dnes ale nefunguje.....zamestnanci potrebuju ziadost o RZZP ...pomoze niekto? hladala som aj na ZP ale taktiez bezuspesne...hlavne ze posunuli termin na podanie....:-/
    Predsa len niečo do 5.2.2010 stihli. Ešte nie je ani večer. Tento rok je to ako seriál - na pokračovanie.
    Stránka www.rzzp.sk už funguje a prvé dve "inteligentné" tlačivá (Žiadosť o RZZP 2009 a Doklad o výške príjmu a o preddavkoch na poistné za rok 2009 ) sú zverejnené tu: UPVS
    Naposledy upravil Katija : 05.02.10 at 18:54

    Tlaciva - ziadost o RZZP 2009

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.