Zavrieť

Porady

Zamestnanec vzaty do vazby

Prosim Vas o radu, mame zamestnanca, ktory sa pred tyzdnom zucastnil sudu a bol vzaty do vazby. Dozvedeli sme sa to az dnes, lebo zial v tomto state sa velmi tazko ziskavaju informacie a tak nemame potuchu ani preco ho zavreli, ani kedy by ho mohli pustit ani co bude dalej. Kedze sa tri dni po sebe nedostavil do prace a ani o sebe nedal vediet, tak mu mozem dat okamzitu vypoved za hrube porusenie pracovnej disipliny? co v pripade, ze mu vypoved dat nechceme (zatial s nim v praci nebol nikdy problem)? v januari cerpal 4 dni dovolenky, nakolko sme predpokladali, ze bude u nas este nejaky ten cas pracovat. Ak mu dam vypoved k 4.2. tam mal narok len na 2 dni dovolenky. S tymi zvysnymi dvoma dnami co mam robit? Dakujem za kazdu radu!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    simonova815 je offline (nepripojený) simonova815

    simonova815
    Este ma napadlo, som ja ako zamestnavatel povinna mat nejaky doklad, ze bol vzaty do vazby? Lebo v tomto nasom uzasnom state sa ani len nevieme dopatrat preco tam vobec je a ani nevieme kto by nam mohol poskytnut taketo info. Dakujem

    Zamestnanec vzaty do vazby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.