Zavrieť

Porady

ZOH Hokej

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ludkovia ako vidíte šace Slovenského hokejového týmu na ZOH 2010 vo Vancouveri? A nie len Slovenského týmu. Kto podľa Vás získa zlato?
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Slovenská hokejová reprezentácia na ZOH 2010 vo Vancouveri:
Brankári: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).
Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/KHL), Martin Štrbák (HK MVD/KHL), Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL), Milan Jurčina (Columbus Blue Jackets/NHL), Andrej Meszároš (Tampa Bay Lightning/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL).
Útočníci: Ľuboš Bartečko (Färjestad BK/Švéd.), Branko Radivojevič, Martin Cibák (obaja Spartak Moskva/KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Jozef Stümpel (Barys Astana/KHL), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/KHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica/SR), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL), Marián Gáborík (New York Rangers/NHL), Michal Handzuš (Los Angeles Kings/NHL), Marián Hossa (Chicago Blackhawks/NHL), Tomáš Kopecký (Chicago Blackhawks/NHL), Miroslav Šatan (Boston Bruins/NHL).

Ja osobne dúfam,že s týmito chlapmi to dotiahneme ďaleko všetko super hráči a neskončia tak skoro
Môj osobný typ na víťaza hokeja na ZOH je Rusko. Prečo to sa ma nepýtajte je to môj čisto náhodný typ Vyšlo mi to aj na MS 2009 tak dúfam,že to víde aj teraz No najviac by ma potešilo zlato pre Slovensko ale to asi nebude možné Ale držím im palce hlavne vo štvrtkovom zápase s Českom a naši im to pekne vrátia minuloročnú potupnú prehru 8:2 čo si určite všetci pamätáme DRŽÍM PALCE!!!!!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pasuliatko Pozri príspevok
Slovenská hokejová reprezentácia na ZOH 2010 vo Vancouveri:
Brankári: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).
Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/KHL), Martin Štrbák (HK MVD/KHL), Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL), Milan Jurčina (Columbus Blue Jackets/NHL), Andrej Meszároš (Tampa Bay Lightning/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL).
Útočníci: Ľuboš Bartečko (Färjestad BK/Švéd.), Branko Radivojevič, Martin Cibák (obaja Spartak Moskva/KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Jozef Stümpel (Barys Astana/KHL), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/KHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica/SR), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL), Marián Gáborík (New York Rangers/NHL), Michal Handzuš (Los Angeles Kings/NHL), Marián Hossa (Chicago Blackhawks/NHL), Tomáš Kopecký (Chicago Blackhawks/NHL), Miroslav Šatan (Boston Bruins/NHL).

Ja osobne dúfam,že s týmito chlapmi to dotiahneme ďaleko všetko super hráči a neskončia tak skoro
Môj osobný typ na víťaza hokeja na ZOH je Rusko. Prečo to sa ma nepýtajte je to môj čisto náhodný typ Vyšlo mi to aj na MS 2009 tak dúfam,že to víde aj teraz No najviac by ma potešilo zlato pre Slovensko ale to asi nebude možné Ale držím im palce hlavne vo štvrtkovom zápase s Českom a naši im to pekne vrátia minuloročnú potupnú prehru 8:2 čo si určite všetci pamätáme DRŽÍM PALCE!!!!!
FOREVER ŽIGMUND PALFFY...
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
pasuliatko Pozri príspevok
Slovenská hokejová reprezentácia na ZOH 2010 vo Vancouveri:
Brankári: Peter Budaj (Colorado Avalanche/NHL), Jaroslav Halák (Montreal Canadiens/NHL), Rastislav Staňa (Severstaľ Čerepovec/KHL).
Obrancovia: Ivan Baranka (Spartak Moskva/KHL), Martin Štrbák (HK MVD/KHL), Zdeno Chára (Boston Bruins/NHL), Milan Jurčina (Columbus Blue Jackets/NHL), Andrej Meszároš (Tampa Bay Lightning/NHL), Andrej Sekera (Buffalo Sabres/NHL), Ľubomír Višňovský (Edmonton Oilers/NHL).
Útočníci: Ľuboš Bartečko (Färjestad BK/Švéd.), Branko Radivojevič, Martin Cibák (obaja Spartak Moskva/KHL), Marcel Hossa (Dinamo Riga/KHL), Jozef Stümpel (Barys Astana/KHL), Richard Zedník (Lokomotiv Jaroslavľ/KHL), Žigmund Pálffy (HK 36 Skalica/SR), Pavol Demitra (Vancouver Canucks/NHL), Marián Gáborík (New York Rangers/NHL), Michal Handzuš (Los Angeles Kings/NHL), Marián Hossa (Chicago Blackhawks/NHL), Tomáš Kopecký (Chicago Blackhawks/NHL), Miroslav Šatan (Boston Bruins/NHL).

Ja osobne dúfam,že s týmito chlapmi to dotiahneme ďaleko všetko super hráči a neskončia tak skoro
Môj osobný typ na víťaza hokeja na ZOH je Rusko. Prečo to sa ma nepýtajte je to môj čisto náhodný typ Vyšlo mi to aj na MS 2009 tak dúfam,že to víde aj teraz No najviac by ma potešilo zlato pre Slovensko ale to asi nebude možné Ale držím im palce hlavne vo štvrtkovom zápase s Českom a naši im to pekne vrátia minuloročnú potupnú prehru 8:2 čo si určite všetci pamätáme DRŽÍM PALCE!!!!!
Takže jediný zástupca/hokejový dôchodca zo slovenskej ligy.
Aj ja by som im veľmo držal palce ,ale to by tá NHL (KHL) nesmela pustiť hráčov iných štátov .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
drajver Pozri príspevok
Takže jediný zástupca/hokejový dôchodca zo slovenskej ligy.
Aj ja by som im veľmo držal palce ,ale to by tá NHL (KHL) nesmela pustiť hráčov iných štátov .
..

...ale..drž aj tak..aj ja budem...
Naposledy upravil pepsikova : 17.02.10 at 07:12 Dôvod: ..a keď bude držať aj trištvrtina Porady, možno sa dočkáme slastného okamžiku..no..
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Tipujem, že vyhrá Kanada, aj keď v kútiku duše prajem víťazstvo našim
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale..drž aj tak..aj ja budem...
aj ja budem držať prsty, všetci sú dobrí hráči, ale či sú aj zohratí...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ja myslím, že Rusko a Kanada budú v TOP3
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
truch Pozri príspevok
Tipujem, že vyhrá Kanada, aj keď v kútiku duše prajem víťazstvo našim
Ale veď zajtra ráno písali že hráme o 6,00 s Čechmi a nie s Kanadou.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

drajver Pozri príspevok
Ale veď zajtra ráno písali že hráme o 6,00 s Čechmi a nie s Kanadou.
Ten tip je na víťaza OH v hokeji, dopriala by som zlato našim, no veď uvidíme ako zajtra dopadnú s Čechmi
Pasuliatko tipuje Rusov a Braňo tipuje Rusov a Kanadu do top3.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ja tipnem na ráno 5:3, jasné, že vyhráme...ako ináč?...
..a do TOP -nooo, našich, Kanadu a Rusov...(to tá motyka,potvora, chce vystreliť, poznáte to!!!..
0 0
vierockak vierockak

vierockak je offline (nepripojený) vierockak

Za favorita považujem Rusko a hoci by som si veeeeľmi želala vidieť našich medzi prvými ... ich šance vidím veľmi biedne .... predsa len sú to už starší dosluhujúci páni (bez urážky).
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
vierockak Pozri príspevok
Za favorita považujem Rusko a hoci by som si veeeeľmi želala vidieť našich medzi prvými ... ich šance vidím veľmi biedne .... predsa len sú to už starší dosluhujúci páni (bez urážky).
Nedá mi nereagovať na tento príspevok. Starší dosluhujúci páni to kedysi v podobnej zostave ako zajtra poriadne naložili celému svetu. Čo ma doteraz vždy mrzelo aj pri MS bolo, že v zostavách hráčov chýbal okrem iného aj Žigo. Priznávam, že nie som športový odborník ( hokej sledujem spolu s manželom ), a pevne verím, že vtedy to nebola náhoda a Slovensko ešte má čo povedať svetu ohľadom tohto adrenalínového športu ( aspoň pre mňa ). Aj keby nad Čechmi ráno nezvíťazili, každopádne sa teším na raňajší zážitok.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
FOREVER ŽIGMUND PALFFY...
Z huby si riť robí ....." BOH " je vraj ....ja si o ňom myslím ...tiež je to na tri ......FOREVER

Žigo Pálfy: Za reprezentáciu hrať nebudem!

Pálffy sa s reprezentačným dresom lúčil už po majstrovstvách sveta 2005 vo Viedni. V ostatnom období sa však vyskytli úvahy, že by sa mohol v národnom tíme objaviť na svetovom šampionáte vo Švajčiarsku. "Netreba ma prehovárať, ja som dávno rozhodnutý. Už pred štyrmi rokmi som povedal, že končím. Neviem, prečo niekto tieto veci stále vyťahuje. Do reprezentácie sa nevrátim, treba dať priestor mladším a tým, ktorí na to majú. Videli sme, že chlapci víťazia, reprezentácia musí ísť dopredu.

http://hokej.cas.sk/clanok/112741/zi...t-nebudem.html
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Aj ja budem drzat palce nasim, uvidime zajtra rano, ako su chlapci zohrati.
Dopriala by som aj nejaku medailu, ale neverim...to by sa musel stat zazrak.
..no a zlato predsa Kanada alebo Rusko...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vierockak Pozri príspevok
Za favorita považujem Rusko a hoci by som si veeeeľmi želala vidieť našich medzi prvými ... ich šance vidím veľmi biedne .... predsa len sú to už starší dosluhujúci páni (bez urážky).
prečo?veď sú skúsení, šikovní... a určite sú lepší ako nejaký mladý čo nikdy nestál na ľade okrem rybníka... ja im tentoraz verím
0 0
vierockak vierockak

vierockak je offline (nepripojený) vierockak

otázka Pozri príspevok
Nedá mi nereagovať na tento príspevok. Starší dosluhujúci páni to kedysi v podobnej zostave ako zajtra poriadne naložili celému svetu. Čo ma doteraz vždy mrzelo aj pri MS bolo, že v zostavách hráčov chýbal okrem iného aj Žigo. Priznávam, že nie som športový odborník ( hokej sledujem spolu s manželom ), a pevne verím, že vtedy to nebola náhoda a Slovensko ešte má čo povedať svetu ohľadom tohto adrenalínového športu ( aspoň pre mňa ). Aj keby nad Čechmi ráno nezvíťazili, každopádne sa teším na raňajší zážitok.
http://www.hokej.sk/clanok70365-Slov...htm?1266436100

http://www.hokej.sk/clanok70350-Demi...kdy_nebude.htm

http://www.hokej.sk/clanok68104-V_no...n_Fiodorov.htm

http://ms.hokej.sk/spravy/?clanok=70344
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ľudia ja zajtra nebudem kukať hokej lebo idem na prax keby som nešla tak som doma
a čo sa týka Žigmunga Pálffyho... ja o ňom dobrú mienku nemám. hrá sa na boha (nevravím,že nie je dobrý hráč) len on podľa mňa patrí medzi tých, čo im sláva stúpla do hlavy a dosť. ako ťažko vyhladoval,že nebude hrať a všetci sa mu strkali do riti... aby šiel hrať. no neviem robil podľa mňa iba formu, ale na ZOH 2010 sa trepal ako prvý nič v zlom.je to dobrý hokejista ako som už napísala ale mu stúpla sláva do hlavy.
0 0
vierockak vierockak

vierockak je offline (nepripojený) vierockak

pasuliatko Pozri príspevok
prečo?veď sú skúsení, šikovní... a určite sú lepší ako nejaký mladý čo nikdy nestál na ľade okrem rybníka... ja im tentoraz verím
že prečo si to myslím? ... viď ďalší príspevok 17
... ale to, že si myslím, že im veľké šance nedávam, to ešte neznamená, že im nefandím a neželám si ich úspech ... ak bude, poteší ma
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
vierockak Pozri príspevok
že prečo si to myslím? ... viď ďalší príspevok 17
... ale to, že si myslím, že im veľké šance nedávam, to ešte neznamená, že im nefandím a neželám si ich úspech ... ak bude, poteší ma
okej ako myslíš uvidíme ako to dopadne ale jednoznačne sa všetci zhodneme (čo je nezvyčajné ), že im držíme palce a pevné nervy a hľavne ruky
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Vyhrali sme nad Rusmi, takže uvidíme Nech Bože dá, veď my na to máme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať