Zavrieť

Porady

ZOH Hokej

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ludkovia ako vidíte šace Slovenského hokejového týmu na ZOH 2010 vo Vancouveri? A nie len Slovenského týmu. Kto podľa Vás získa zlato?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

truch Pozri príspevok
Moje nervy a teraz mám robiť???
Teraz a robit?dnes sa nerobi -dnes sa pije -ze robit,to aky zart toto
0 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

Hrali sme super, to bolo úplne niečo iné ako včera. Ale Češi v komentovaní nesklamali ... vraj je len náhoda, nezaslúžené a podobné drísty
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

lenkam68 Pozri príspevok
Hrali sme super, to bolo úplne niečo iné ako včera. Ale Češi v komentovaní nesklamali ... vraj je len náhoda, nezaslúžené a podobné drísty
Nech si vravia čo chcú, idú domov a my ďalej
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kováčJi Pozri príspevok
Dotiahnuť !!!!!!

A potom IBA Kanada (a Fínsko ).
Kanade dame 10-1
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Kanade dame 10-1
Stanko, ty si optimista od špiku kosti, ja tiež, bodaj by ti tip vyšiel
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Asi ich rozhodilo to Bartečkovo zranenie, keď som si to opakovane pozrela, bolo to hrozné...

Všimla som si, že hokej tu komentujeme najmä baby, ktovie, čo si o našich komentároch myslia páni.
buchač Pozri príspevok
...to máš tak ...

Keď baby komentujú hokej " báb " .....

Komentáre ujdú , celkom fundované .....ale ten hokej , kua , ten hokej ....
truch Pozri príspevok
Moje nervy a teraz mám robiť???
Ja mám výhodu v mojej susede , ktorá býva pod mojím bytom.
Ešte aj dnes ráno ma zobudila , keď sme dali gól ....neviem síce , ktorý , ale nevadí ...
Tak to pokračovalo až do konca zápasu , ani som nemusel sledovať zápas , vždy som bol v " obraze " , vrieskala viac ako pri orgazme ...šak je čerstvo rozvedená ...

truch - nerob radšej nič .......ukludni nerv ....možno aj hormón ...
0 0
paťuška paťuška

paťuška je offline (nepripojený) paťuška

Je mi veľmi ľúto takýchto komentátorov, ktorí nevedia "prežuť", že aj Slováci sú dobrí a nie je to len pri hokeji. Včera keď vyhrala ich štafeta v behu na lyžiach, nebolo ani rozumieť čo hovoril ako sa vytešoval, a keď sme získali medaily vďaka biatlonu, tak len že naturalizovaná Slovenka.......
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz a robit?dnes sa nerobi -dnes sa pije -ze robit,to aky zart toto
Pijem, síce len kávu, ale pijem a robiť začnem až keď ma prejde eufória Je možné, že ma dnes neprejde
Naposledy upravil truch : 25.02.10 at 07:31
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
paťuška Pozri príspevok
Je mi veľmi ľúto takýchto komentátorov, ktorí nevedia "prežuť", že aj Slováci sú dobrí a nie je to len pri hokeji. Včera keď vyhrala ich štafeta v behu na lyžiach, nebolo ani rozumieť čo hovoril ako sa vytešoval, a keď sme získali medaily vďaka biatlonu, tak len že naturalizovaná Slovenka.......
Dobrí komentátori sú v iných televíziách ...aj tí , čo boli dobrí , tak zdrhli z verejnoprávnych do športových ...
To sú tí , ktorých vychovali odborníci - Vít Holubec , Karol Polák , Gabo Zelenay .....

Komerčné televízie športových komentátorov nemajú !!!
Tu sa vyskytujú v podobe , vraj ..." športový redaktor - moderátor " ....
Títo sa nazývajú skôr čítači športových správ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Co sa tyka cechov,tak na 80%su ok,aj ja pozeram netovu diskusiu na idnes a su tam aj taki co idu proti nam za kazdu cenu a okydavaju za kazdu cenu,ale su tam aj ok ludia,co nam gratuluju .mimochodom,vcera vyhrala moja tajna favoritka v rychlokorculovani a bola ceska.
0 0
lenkam68 lenkam68

lenkam68 je offline (nepripojený) lenkam68

truch Pozri príspevok
Pijem, síce len kávu, ale pijem a robiť začnem až keď ma prejde eufória Je možné, že ma dnes neprejde
Mňa tá eufória prešla hneď, ako som sa resp. stále snažím, dostať do elektr. podateľne DÚ. Čas čakaním na pripojenie si vypĺňam na porade, ešte že ju máme
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
lenkam68 Pozri príspevok
Hrali sme super, to bolo úplne niečo iné ako včera. Ale Češi v komentovaní nesklamali ... vraj je len náhoda, nezaslúžené a podobné drísty
Neviem, kto sú to "Češi", ja viem, že sú to Česi. A neviem, aké české stanice sleduješ, lebo ja sledujem prenosy na ČT, českí komentátori úprimne prežívali ten zápas s nami a tešili sa z nášho víťazstva. Slovenských komentátorov sa nedá počúvať, najmä tie ich nekvalifikované žvásty, z ktorých sa nič človek nedozvie, akurát len opisujú to, čo vidím aj na vlastné oči a ešte pri tom prznia slovenčinu.
Naposledy upravil Excise Duty : 25.02.10 at 14:12
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Prajem im aby doniesli medailu.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Co sa tyka cechov,tak na 80%su ok,aj ja pozeram netovu diskusiu na idnes a su tam aj taki co idu proti nam za kazdu cenu a okydavaju za kazdu cenu,ale su tam aj ok ludia,co nam gratuluju .mimochodom,vcera vyhrala moja tajna favoritka v rychlokorculovani a bola ceska.
Takých internetových blbečkovských diskutérov, čo idú proti každém a za každú cenu, je viac než dosť aj na slovenských webových stránkach.
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
Máme skvelých chlapcov ktorým patrí za ich výkon veľké ĎAKUJEM!!! Chlapci držte sa a p. Bartečkovi želám skoré uzdravenie.
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

V Jarovi Halákovi nám rastie druhý Dzurilla. Len tak ďalej. Držím palce.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Zajtra Kanada, netipnete si? Ja tipujem 4:2, samozrejme pre nás Čo už som optimista
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
V Jarovi Halákovi nám rastie druhý Dzurilla. Len tak ďalej. Držím palce.
Nesúhlasím-aj ked sa Jarovi momentálne darí,ale Dzurilla bol Dzurilla a to má Jaro k nemu ešte velmi velmi ďaleko...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

truch Pozri príspevok
Zajtra Kanada, netipnete si? Ja tipujem 4:2, samozrejme pre nás Čo už som optimista
šak som písal už ráno, že vyhráme 10-1...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Stanislav 1975 Pozri príspevok
šak som písal už ráno, že vyhráme 10-1...
To by bolo výborné, ak uhádneš pasujem ťa za " Sibylu" poradne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať