Zavrieť

Porady

Lepidlo na obkladačky

Mozete mi odporucit nejake lepidlo na obkladacky v interieri, konkr. v kuchyni? S ktorym mate dobre skusenosti ...
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Flexibilné stavebné cementové lepidlá.Pri kúskoch ako kuchynská linka ani tak nezáleží od lepidla ako od toho kto to bude lepiť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
ZuzuT Pozri príspevok
Mozete mi odporucit nejake lepidlo na obkladacky v interieri, konkr. v kuchyni? S ktorym mate dobre skusenosti ...
Pokiaľ chceš lepiť na umakart, výborne držia s RS-kou, lepia sa priamo.
Natrú sa obkladačky, trochu sa nechajú postáť, natrie sa umakart a prilepia sa. Držia neskutočne dobre.

S lepením na murovanú stenu, resp. ostierkovaný panel Ti poradia tí odborníci, ktorí robia obklady na takéto podklady.
0 0
ski555 ski555

ski555 je offline (nepripojený) ski555

nemusí byť žiadne flexibilné,ak sa jedná o murovaný podklad Technokola.Ceresit stojí za prd,akoby nasypaný štrk a nie príliš pevné.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

podla mojich skusenosti najlepsie lepidla vyraba Mapei ale aj najdrahsie
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ski555 Pozri príspevok
nemusí byť žiadne flexibilné,ak sa jedná o murovaný podklad Technokola.Ceresit stojí za prd,akoby nasypaný štrk a nie príliš pevné.
UF !neviem či chychtajúceho alebo plačúceho smajla
0 0
ski555 ski555

ski555 je offline (nepripojený) ski555

220870 Pozri príspevok
UF !neviem či chychtajúceho alebo plačúceho smajla
asi máš slabú chvíľku
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Keby ste sa tým lepidlám trošičku rozumeli tak tkýto kyd nenapíšete.Nemáte absolútnu predstavu čo ste napísali.A ak sa tomu nerozumiete aspoň si priznajte chybu a nezavádzajte.
0 0
ZuzuT ZuzuT

ZuzuT je offline (nepripojený) ZuzuT

Vdaka za vsetky nazory .. este keby sme mi odporucit nejakeho dobreho/odskusaneho obkladaca v okoli BA :-(
0 0
ski555 ski555

ski555 je offline (nepripojený) ski555

220870 Pozri príspevok
Keby ste sa tým lepidlám trošičku rozumeli tak tkýto kyd nenapíšete.Nemáte absolútnu predstavu čo ste napísali.A ak sa tomu nerozumiete aspoň si priznajte chybu a nezavádzajte.
inak si myslím,že toto ZuzuT vobec nezaujíma,tých kydov ste tu tiež popísali a nie vždy tie odporúčania sú OK,občas mi to pripadá vysoká odbornosť na základe nazberaných bodov
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
220870 Pozri príspevok
Keby ste sa tým lepidlám trošičku rozumeli tak tkýto kyd nenapíšete.Nemáte absolútnu predstavu čo ste napísali.A ak sa tomu nerozumiete aspoň si priznajte chybu a nezavádzajte.
Koho si myslel, že zle poradil? Ja som poradila len na umakart, na iné som nevedela, sorry.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
terezamaria Pozri príspevok
Koho si myslel, že zle poradil? Ja som poradila len na umakart, na iné som nevedela, sorry.
sky555
1 0
Martin Žofaj Martin Žofaj

Martin Žofaj je offline (nepripojený) Martin Žofaj

som
jednoznačne flexibilné a majstra ktorý to vie namiešať tak,aby mu to nespadlo
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
ZuzuT Pozri príspevok
Mozete mi odporucit nejake lepidlo na obkladacky v interieri, konkr. v kuchyni? S ktorym mate dobre skusenosti ...
Pokiaľ bude práca niekomu zadaná, neviem načo sa zaujímať o lepidlo, veď majster to musí vedieť.
Ja som nalepil obklad na panel ešte obyčajným bývalo režimovým lepidlom a keď som prerábal kuchyňu, nadával som, že ktorý b.., to tak pevne nalepil. Musel som ich rozbíjať kladivom, odlepiť neišli. Takže ak to nebude žuvačkou, mali by bežne dostupné lepidlá stačiť.V predajni vedia.
0 0
ski555 ski555

ski555 je offline (nepripojený) ski555

Gapo Pozri príspevok
Pokiaľ bude práca niekomu zadaná, neviem načo sa zaujímať o lepidlo, veď majster to musí vedieť.
Ja som nalepil obklad na panel ešte obyčajným bývalo režimovým lepidlom a keď som prerábal kuchyňu, nadával som, že ktorý b.., to tak pevne nalepil. Musel som ich rozbíjať kladivom, odlepiť neišli. Takže ak to nebude žuvačkou, mali by bežne dostupné lepidlá stačiť.V predajni vedia.
tiež si myslím,teraz som robil jednu kuchyňu,majiteľ sekal obklad po kúskoch,rekonštrukcia po 30-tich rokoch a vtedy kdeže boli flexibilné,takže tieto lepidlá dávať kam treba a trošku rozmýšľať.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

220870 Pozri príspevok
Flexibilné stavebné cementové lepidlá.Pri kúskoch ako kuchynská linka ani tak nezáleží od lepidla ako od toho kto to bude lepiť.
A akoze naco flexibilne? Ved to nejde na podlahovku, terasu alebo niekde kde sa zasadne menia teploty o 50°C...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
TomasHC Pozri príspevok
A akoze naco flexibilne? Ved to nejde na podlahovku, terasu alebo niekde kde sa zasadne menia teploty o 50°C...
Skúste si vygoogliť aký je rozdiel medzi flexibilným a flex-ovým.
0 0
ski555 ski555

ski555 je offline (nepripojený) ski555

zaryto a úplne zbytočne si tu niekto stále tvrdí svoje
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

220870 Pozri príspevok
Skúste si vygoogliť aký je rozdiel medzi flexibilným a flex-ovým.
Napr. http://www.denbraven.cz/sk/produkty/0677.htm

Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu Quartz Flex

Mam taky pocit, ze flex je skratka z flexibilny. Vysvetli mi to prosim a myslim to vazne, v piatok mi zacnu pokladat dlazbu
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Potrebujete Qartz flex
http://www.denbraven.cz/sk/produkty/0677.htm
nie ten qartz extra, to je na obklad.
Qartz sú veľmi silné pevné a kvalitné lepidlá.Môžem len odporučať.Dlažba sa dá lepiť aj na ten slabší lep s vyšším obsahom piesku ale len menšie plochy (kúpelňa 2-3 m2) a len pri dodržaní určitých remeselných zásad.Neodporúčam to skúšať.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

220870 Pozri príspevok
Potrebujete Qartz flex
http://www.denbraven.cz/sk/produkty/0677.htm
nie ten qartz extra, to je na obklad.
Qartz sú veľmi silné pevné a kvalitné lepidlá.Môžem len odporučať.Dlažba sa dá lepiť aj na ten slabší lep s vyšším obsahom piesku ale len menšie plochy (kúpelňa 2-3 m2) a len pri dodržaní určitých remeselných zásad.Neodporúčam to skúšať.
Otazka znela, ze aky je rozdiel medzi FLEX a FLEXIBILNYM.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať