Zavrieť

Porady

skončenie pr.pomeru a roč.zúčtovanie dane 2009

...vo firme skončili zamestnanci k 31.12.2009 a prešli do druhej,ten isty majitel, vykonala som im ročné zúčtovanie za rok 2009 v tej prvej a vyslo im vrátit - vyplatim im to a spravim nejake tlacivo,kde sa podpisu,ze si penize prevzali? pretoze do vyplat v tej druhej firme im to samozrejme nemozem dat..

dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    micka383 Pozri príspevok
    ...vo firme skončili zamestnanci k 31.12.2009 a prešli do druhej,ten isty majitel, vykonala som im ročné zúčtovanie za rok 2009 v tej prvej a vyslo im vrátit - vyplatim im to a spravim nejake tlacivo,kde sa podpisu,ze si penize prevzali? pretoze do vyplat v tej druhej firme im to samozrejme nemozem dat..

    dakujem.
    Urob výplatnicu, alebo na každého zamestnanca samostatný VPD, na ktorý sa podpíšu.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    to je samozrejmé, že im to nemôžeš dať v druhej firme na výplatnú pásku ...... a tá prvá firma skončila? alebo len oni skončili PP? ak firma beží ďalej, urob každému z nich výplatu, v ktorej bude figurovať len preplatok, veď napokon ho musíš aj zúčtovať v pôvodnej firme

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    a nebolo pre teba menej komplikované im vypísať DP typ A a zaniesť na daňový úrad, prípadné preplatky by im vrátil priamo štát ...

    micka383 je offline (nepripojený) micka383

    micka383
    ..no spravila som im roč.zučtovanie,ved to je jedno,len mi potom doslo,ze uz nepracuju,firma pokracuje,len som sa chcela uistit,chcela som im len VPD vypisat,pripadne take tlacivo spravit,kde sa podpisu..dakujem..

    skončenie pr.pomeru a roč.zúčtovanie dane 2009

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.