Zavrieť

Porady

Príslušný daňový úrad

Nemá niekto náhodou skúsenosť s tým, že sa nám stalo, že sme zrážkovú daň z prijímu platili omylom na iný DU ako sme mali, síce v tom istom meste, ale na iný ako pod ktorý spadáme. Preddavkovú sme platili správne, len zrážkovú inde. Budú nám z toho vyplývať aj nejaké pokuty?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Budú , nakoľko platba zrážkovej dane neprišla na účet Vášho príslušného daňového úradu v čase kedy bola splatná .

    Teraz Vám zostáva jedine možnosť , požiadať o vrátenie platieb a Váš nedoplatok na Váš DU uhradiť čo najskôr .

    azla je offline (nepripojený) azla

    azla
    Domnievam sa že nie, lebo daň je DÚ zaplatená, je priradená Vášmu DIČ.

    Obrať sa na svojho svojho správcu , či treba niečo s tým robiť, on Ti poskytne správne informácie.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Mne sa niečo podobné stalo tiež. Požiadal som o preposlanie na správny účet.

    lenku je offline (nepripojený) lenku

    lenku
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    Mne sa niečo podobné stalo tiež. Požiadal som o preposlanie na správny účet.

    a ste platil potom pokutu?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    K mojej odpovedi ma vedie vlastne to , že každý daňový úrad má svoje čísla účtov pre jednotlivé dane .Napr.:
    http://www.porada.sk/t133178-cisla-u...ch-uradov.html

    Ale zbytočne tu budeme o tom polemizovať , ja už na mieste dopytujúcej , by som dávno zdvihla telefón a informovala sa u svojej správkyni .

    Príslušný daňový úrad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.