Zavrieť

Porady

chybna ŠPZ

ahojte ,

mohli by ste mi pooradiť??

za rok 2008 som podala DP z mot vozidiel a uviedla som auto ,ktoreho ŠPZ bola odcudzena a bolo mu pridelen nove. Ja som v DP zmot, vozidiel uviedla to stare neplatné . V DP z mot v. za rok 2009 som uviedla už spravne a napísala som list ,že bola zmena ŠPZ takže v DP za rok 2009 už som mala spravnu ŠPZ. Teraz pani z DU chce vedieť datumy kedy bola zmena. Ked jej poviem ,že chyba sa stala už v roku 2008 je za to nejaký postih ????????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    tulila Pozri príspevok
    ahojte ,

    mohli by ste mi pooradiť??

    za rok 2008 som podala DP z mot vozidiel a uviedla som auto ,ktoreho ŠPZ bola odcudzena a bolo mu pridelen nove. Ja som v DP zmot, vozidiel uviedla to stare neplatné . V DP z mot v. za rok 2009 som uviedla už spravne a napísala som list ,že bola zmena ŠPZ takže v DP za rok 2009 už som mala spravnu ŠPZ. Teraz pani z DU chce vedieť datumy kedy bola zmena. Ked jej poviem ,že chyba sa stala už v roku 2008 je za to nejaký postih ????????
    Nemal by byť za to žiadny postih-však sú tam aj iné údaje,ktoré identifikujú auto a poistné bolo riadne zaplatené- z dovodu takejto technickej veci by nemala byť určite pokuta...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.