Zavrieť

Porady

Skype a zvuk

Dobrý deň! Mám problém so skypom. Nepočuje ma druhá strana a ani nevidí, raz sa mi to podarilo opraviť, ale neviem prísť na to, ako. Mikrofon a kameru mám v jednom- Genius. Prosím poraďte mi. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    zlatica.turisova Pozri príspevok
    Dobrý deň! Mám problém so skypom. Nepočuje ma druhá strana a ani nevidí, raz sa mi to podarilo opraviť, ale neviem prísť na to, ako. Mikrofon a kameru mám v jednom- Genius. Prosím poraďte mi. Ďakujem
    Prečo si myslíš, že je chyba na tvojej strane? nepočuješ a nevidíš jeden kontakt, alebo všetkých?
    Skontroluj si nastavenie cez "Echo"

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Najprv si nainštaluj poslednú verziu skype cez napoveda , vyhľadať aktualizácie.Potom cez nástroje - nastavenie-zvukové zariadenia sa pozri , čo máš nastavené pri položke mikrofón a reprodoktury.Mikrofón by mal byť genius ak máš genius , alebo to skús zmeniť. Stlač ten malý trojuholník , rozbalí sa Ti ponuka ak tam máš aj niečo iné.
    Naposledy upravil Vlado40 : 28.02.10 at 16:16
    Ahoj! NAstavenia som si cez Echo kontrolovala a nefunguje hlas. V ponuke pri kliknutí na pravé tlačidlo myši mi chýba ponuka " Zahájiť videohovor" Do nedávno som to tam mala. Aj ikonka zahájenia videohovoru sa mi "stratila"
    To je asi pravda, že je to cez USB, ale v v ponuke cez nastavenia-zvukové zariadenia a v nastavení mikrofonu mám len ponuku C-Media Wave Device. NEviem sa dostať do "Zvukové zariadenia USB- ani cez pokročilé zariadenie ani cez základné nastavenie.Skype mi napísal, že je problém v USB zariadení.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Pozri sa do správcu zariadení , či tam je nejaký problém.Vytiahni z usb a daj do druhého usb.
    Tomu nerozumiem - dostala som sa tam, ale neviem to odstrániť.
    Stále sa mi to nepodarilo opraviť. Pomôžte mi niekto. Skúsila som všetko, čo som sa dočítala. Vopred ďakujem Zlata
    Vlado40 Pozri príspevok
    Máš to zrejme cez USB , ak je v jednom.
    Ahoj Vlado! Je to pravda, že je to cez USB. Ale si to neviem urobiť.Ak idem cez Nástroje-nastavenia-zvukové zariadenia-mikrofón-neviem vybrať možnosť zvukové zariadenia USB. Ani v pokročilom nastavení. táto možnosť tam je, ale nedá sa s ňou manipulovať. A chýba mi aj ikonka "zahájiť videohovor"

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    zlatica.turisova Pozri príspevok
    Ahoj Vlado! Je to pravda, že je to cez USB. Ale si to neviem urobiť.Ak idem cez Nástroje-nastavenia-zvukové zariadenia-mikrofón-neviem vybrať možnosť zvukové zariadenia USB. Ani v pokročilom nastavení. táto možnosť tam je, ale nedá sa s ňou manipulovať. A chýba mi aj ikonka "zahájiť videohovor"


    Skús sa pozrieť :

    štart-nastavenie-ovládací panel - ikonka zvuk a zvukové zariadenia.Tam si klikni na položku zvuk a pozri sa na -nahrávanie zvuku- či sa dá vybrať iný mikrofón.Ak áno daj to ako predvolené zariadenie .
    Ak si klikneš na hardvér tak by tam mala byť možnosť testovať hardvér tak to zapni.

    Daj sem značku tej kamery a aký máš windows.
    Naposledy upravil Vlado40 : 03.03.10 at 00:01
    Zvuk.jpg  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.