Zavrieť

Porady

stránka www.drsr.sk pravidelne nefunkčná

Neviem aké májú ostatní účtovníci skúsenosti so stránkou daňového úradu, ale teraz, keď je maximálne potrebujeme využiť, je často nefunkčná. Bolo by na to upozorniť kompetentných. Ja som niekoľko krát volala na DÚ, odbili ma slovami, že to neriešia oni ale ústredie, tam mi povedali, že to riešia technici, je to choré, lebo my máme povinnosti, ale oni nemajú žiadne ?
Usporiadat
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Neviem si ani predstaviť čo bude v apríli pri podávaní súhrnného výkazu
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Moja skusenost je asi taka : vcera vecer som vyplnila DP na ich stranke bez problemov, chcela som ulozit a vytlacit a.... STRANKA JE MIMO PREVADZKY... mala som "strasnu" radost
0 0
SPECTRUM SPECTRUM

SPECTRUM je offline (nepripojený) SPECTRUM

INFO Z DRSR:
INFORMÁCIA O PRAVIDELNEJ ODSTÁVKE
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu vykonávania pravidelnej prevádzkovej údržby bude každý deň od 02.marca do 07.marca 2010 v čase od 20:00 hod. do 08:00 hod. nedostupný Portál daňovej správy a jeho elektronické služby.

Júúúj, v tom čase začínam pracovať, deti spia a je kľud. No čo už nejako to do nedele vydržím. Ale ja som si stiahla aj zo stránky FORM STUDIO ich program, aj tam sa vypisovať v prípade nouze :-)
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

Veď práve, oni si neuvedomujú, že účtovníčky teraz pracujú od skorého rána do neskorého večera ? A to máme ešte stíhať a ročné zúčtovania zdravotného poistenia, no neviem ako to stíhajú iní, ale ja účtujem už pekných pár rokov, ale takéto hektické obdobie čo sa týka dokladov som ešte nezažila. A to máme krízu........... to je paradox
0 0
EkoMax EkoMax

EkoMax je offline (nepripojený) EkoMax

A to sa dá stiahnuť aj bezplatne, alebo si treba program zakúpiť ? Ja FO vypĺňam na programe KROS, dal sa stiahnuť bezplatne, ale právnické osoby som zatiaľ vypĺňala len na stránke DÚ. Dajú sa stiiahnuť aj inde bezplatne ?
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Aky mate z toho pocit, ze DRSR vam uderom 20.00 zrusi pristup na svoju stranku, kde sa daju vyplnit potrebne vykazy ?????. chcem verit tomu, ze
sa mame setrit a oni sa o to strajau ???
0 0
Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

pardon, opravujem posledne slova, ... oni sa o to staraju ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím navštívte nás neskôr.
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento výpadok mohol spôsobiť.



Z dovodu nevyhnutnych technickych uprav su elektronicke sluzby
Portalu danovej spravy docasne nedostupne.

Portal bude opat pristupny 09. marca od 08:00 hod.




This service is temporarily out of order. Please try again later.
We sincerely apologise for all inconveniences this could cause.



Veru , pravidelne je nefunkčná , kto vie prečo ?
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Ďalší týždeň detto .....

INFORMÁCIA O PRAVIDELNEJ ODSTÁVKE
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu vykonávania pravidelnej prevádzkovej údržby bude každý deň do 14.marca 2010 v čase od 20:00 hod. do 08:00 hod. nedostupný Portál daňovej správy a jeho elektronické služby.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dievčatá, viete mi povedať ako dlho trvá kým DRSR pošle odpoveď na dotaz? /poslala som 22.02., potvrdili 1.03. a dodnes nič/
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

truch Pozri príspevok
Dievčatá, viete mi povedať ako dlho trvá kým DRSR pošle odpoveď na dotaz? /poslala som 22.02., potvrdili 1.03. a dodnes nič/
Môže to byť aj 14 dní
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Zita5 Pozri príspevok
Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím navštívte nás neskôr.
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento výpadok mohol spôsobiť.



Z dovodu nevyhnutnych technickych uprav su elektronicke sluzby
Portalu danovej spravy docasne nedostupne.

Portal bude opat pristupny 09. marca od 08:00 hod.




This service is temporarily out of order. Please try again later.
We sincerely apologise for all inconveniences this could cause.



Veru , pravidelne je nefunkčná , kto vie prečo ?

momentálne už funguje, ale neviem ako u ostatných, ale u mňa sa Hlásenie ... otvára už asi 5 minút
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

janaGT Pozri príspevok
momentálne už funguje, ale neviem ako u ostatných, ale u mňa sa Hlásenie ... otvára už asi 5 minút
Mne sa neotvorilo vôbec - vlastne som to po 10 minútach vzdala.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

babi2 Pozri príspevok
Môže to byť aj 14 dní
Ďakujem za odpoveď, čakám na tú odpoveď, aby som mohla uzavrieť rok 2009. Neznášam robiť veci na poslednú chvíľu, dúfam, že skoro odpovedia.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

janka67 Pozri príspevok
Mne sa neotvorilo vôbec - vlastne som to po 10 minútach vzdala.
ja to tiež asi vzdám, nemám už na to nervy
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

janaGT Pozri príspevok
ja to tiež asi vzdám, nemám už na to nervy
Mňa to tak nasrdilo - skúšala som to otvoriť mnohokrát aj včera - že som si vytlačila čisté tlačivo a vypisujem ručne.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Pripravme sa

INFORMÁCIA O DOSTUPNOSTI PORTÁLU DAŇOVEJ SPRÁVY SR

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu vykonávania pravidelnej prevádzkovej údržby je možné každý deň v čase od 22:00 hod. do 07:00 hod. zaznamenať dočasnú nedostupnosť Portálu daňovej správy SR a jeho elektronických služieb. Predpokladáme, že v termíne 15. až 31.marca 2010 bude časový interval nedostupnosti portálu skrátený na 00:15 - 07:00 hod.
Ďakujeme za pochopenie.

... tomu sa vraví ústretovosť
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

A možno tá ústretovosť je ovplyvnená tým, že sa im už podarilo v časoch odstávok vykopať základy budúcej psychiatrickej liečebne, pre časť národa z dôvodu ich prístupu tak potrebnej .
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Mňa najviac vytáča, že sú nedostupný aj počas dňa, vyplním DP, babrem sa s tým a keď to idem uložiť, tak mi hlási chybu s pripojením a moja práca je v čudu, môžem začať odznova. Takto opakovane som vypĺňala DP aj v utorok aj dnes. No naozaj to poteší, nemám vo zvyku, ale dnes som už aj škaredo nadávala.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

A predtým, keď ešte nebol internet ste ako vyplňali DP ??

A ešte predtým, za socíku ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať