Zavrieť

Porady

Viditeľný podpis v príspevku

Prosim vas, co mam urobit, aby sa mi objavoval podpis v prispevkoch? Mam odkliknute VIDITELNE CASTI vsetky tri policka, aj tak nic. Poradite, Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    wegamizi Pozri príspevok
    Prosim vas, co mam urobit, aby sa mi objavoval podpis v prispevkoch? Mam odkliknute VIDITELNE CASTI vsetky tri policka, aj tak nic. Poradite, Dakujem.
    Podpis sa bude uverejnovať po 1000-com príspevku. Už to bolo pár krát spomínané na porade. A aj to nie vždy ako si mala možnosť vidieť.
    Lebo príspevok musí mať určitý počet slov alebo teda znakov.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    diki xanti chcel som sa to davnejsie spytat ale nemal som odvahu ale som stastny ze to teraz viem

    (idem spamovat aby bolo tych tisic postov )

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    mpca Pozri príspevok
    diki xanti chcel som sa to davnejsie spytat ale nemal som odvahu ale som stastny ze to teraz viem

    (idem spamovat aby bolo tych tisic postov )
    Ved netreba veľa, a prečo spamovať. Radiť , radiť a radiť ako skazal ( netuším kto, pri učení to bol LENIN )

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    wegamizi Pozri príspevok
    Prosim vas, co mam urobit, aby sa mi objavoval podpis v prispevkoch? Mam odkliknute VIDITELNE CASTI vsetky tri policka, aj tak nic. Poradite, Dakujem.
    Taká ostrieľaná poraďáčka a nepoužíva vyhľadávač ???
    http://www.porada.sk/t93981-podpis-v-prispevku.html
    http://www.porada.sk/t58424-zobrazenie-podpisu.html

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Xanti Pozri príspevok
    Ved netreba veľa, a prečo spamovať. Radiť , radiť a radiť ako skazal ( netuším kto, pri učení to bol LENIN )
    Tak sa posnazim radit, radit a radit do tej aspon 1000-ky, aby som dosiahla viditelny podpis. A potom co mate pre mna prichystane??

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    wegamizi Pozri príspevok
    Tak sa posnazim radit, radit a radit do tej aspon 1000-ky, aby som dosiahla viditelny podpis. A potom co mate pre mna prichystane??

    Že vraj prichystané.
    Mnohí sme už prichystali , nepoužívame ho v príspevkoch . Bavil nás , kým bol novinkou .

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Paula Pozri príspevok
    Že vraj prichystané.
    Mnohí sme už prichystali , nepoužívame ho v príspevkoch . Bavil nás , kým bol novinkou .
    Mozno aj ja ak dopadnem, ale poznas to. Co nemozes mat, tak prave to chces. Uvidime

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    wegamizi Pozri príspevok
    Mozno aj ja ak dopadnem, ale poznas to. Co nemozes mat, tak prave to chces. Uvidime

    Vraj :Človek niekedy po niečom tak veľmi túži, že v momente, kedy to dosiahne, už mu na tom nezáleží .
    Idem restíkovať, pekný podvečer prajem .

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ... a tuším, že ak máte viac príspevkov na jednej strane, tak váš podpis sa zobrazí len v jednom príspevku z tej strany, teda ho máte len 1x na každej strane

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Heni Pozri príspevok
    ... a tuším, že ak máte viac príspevkov na jednej strane, tak váš podpis sa zobrazí len v jednom príspevku z tej strany, teda ho máte len 1x na každej strane
    ..ja si myslím, že, keď má niekto viacej príspevkov za jeden deň v tej istej téme, tak podpis sa zobrazí len na prvom príspevku..

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    adi11 Pozri príspevok
    ..ja si myslím, že, keď má niekto viacej príspevkov za jeden deň v tej istej téme, tak podpis sa zobrazí len na prvom príspevku..
    predsa len je to limitované na stranu, nie na deň

    http://www.porada.sk/303179-post3.html

    Richard Pozri príspevok
    dobrý postreh :-)

    v rámci šetrenia miesta a sprehľadnenia som zaviedol niektoré pravidlá ako napr.
    - veľkosť príspevku (ak je menší ako x znakov, podpis sa nezobrazí)
    - v rámci jednej strany sa podpis zobrazí maximálne 1 krát (myslím že som to limitoval na jeden podpis na stranu), čiže ak máte na jednej strane 5 príspevkov, podpis bude len pri jednom

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Heni Pozri príspevok
    predsa len je to limitované na stranu, nie na deň

    http://www.porada.sk/303179-post3.html
    ..tak predsa je to na stranu, ďakujem, je to vyjasnené..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.