Zavrieť

Porady

Nezvestný doklad o úhrade poistného PZP MV

... mám otázočku ... snáď mi niekto poradí ...

chýba mi do pokladne doklad o úhrade poistky PZP MV za rok 2009 ... na základe korešpondencie s poisťovňou mi vystavili "prehlásenie" resp. písomný doklad o tom, kedy bolo poistné zaplatené a že teda je zaplatené ešte v roku 2009 poštovou poukážkou ... Môžem si na základe toho potvrdenia o zaplatení od poisťovne dať úhradu do pokladne 379/211 ??? samozrejme, že poradové číslo bude po poslednom nahodenom doklade , dátum zápisu dám 31.12.2009 a doložím si doklad o tom, prečo je zaradené do pokladne až v decembri ... ???? Ďakujem ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Evana je offline (nepripojený) Evana

    Evana
    Ja mám podobný problém, kde konateľ (zároveň spoločník) stratil príjmové doklady, za úhradu faktúry za telefón. Je ale jasné, že to uhradné je, inak by ho už odpojili. Mohla by som to zaúčtovať interným dokladom ako 321/365 a potom z pokladne 365/211?

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Evana Pozri príspevok
    Ja mám podobný problém, kde konateľ (zároveň spoločník) stratil príjmové doklady, za úhradu faktúry za telefón. Je ale jasné, že to uhradné je, inak by ho už odpojili. Mohla by som to zaúčtovať interným dokladom ako 321/365 a potom z pokladne 365/211?
    Vyžiadaj si kópiu príjmových dokladov, bez dokladu by ti to mohli vyhodiť

    Nezvestný doklad o úhrade poistného PZP MV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.