Zavrieť

Porady

vedenie evidencie liehu

Dobrý deň,
prosím vie mi niekto poradiť či tlačivo o množstve prijatého a vydaného liehu a stave zásob mám vplniť na každý druh alkoholu zvlášť, napr. jedno tlačivo vodka, druhé borovička.... ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    makulocka Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prosím vie mi niekto poradiť či tlačivo o množstve prijatého a vydaného liehu a stave zásob mám vplniť na každý druh alkoholu zvlášť, napr. jedno tlačivo vodka, druhé borovička.... ?
    nemusíš to robiť osobitne, priložím tabuľku

    makulocka je offline (nepripojený) makulocka

    makulocka
    fajn, a keď píšem počet vydaných spotrebiteľských balení tak tam už nepíšem žiaden názov, len množstvo vydaného liehu a celkový stav zásob? neviem či som to dobre pochopila ????

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    makulocka Pozri príspevok
    fajn, a keď píšem počet vydaných spotrebiteľských balení tak tam už nepíšem žiaden názov, len množstvo vydaného liehu a celkový stav zásob? neviem či som to dobre pochopila ????
    aj pri predaji uvádzam názov, množstvo vydaných fliaš s uvedením objemu, koncentráciu a prepočet na 100% lieh

    presne podľa tej tabuľky robím aj príjem aj výdaj alkoholu

    makulocka je offline (nepripojený) makulocka

    makulocka
    Ešte som sa zabudla opýtať, že či každý nákup alkoholu aj výdaj musím viesť na novom papieri, alebo len pokračujem v tabuľke

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    makulocka Pozri príspevok
    Ešte som sa zabudla opýtať, že či každý nákup alkoholu aj výdaj musím viesť na novom papieri, alebo len pokračujem v tabuľke
    ja to robím osobitne podľa dodávateľa, raz za mesiac, zrátam, tak mi bolo povedané na colnom úrade

    makulocka je offline (nepripojený) makulocka

    makulocka
    ja mám len jedného dodávateľa a tak si každý mesiac budem písať nový papier ??? Na colnom sme sa viacej sústredili na ten výpočet a to je celkom jednoduché len som to teraz nevedela zapísať.

    vedenie evidencie liehu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.