Zavrieť

Porady

Prístroj HAI-HUA a Mudr. Fesenko

Milí poraďáci, chcela by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s liečbou pomocou prístroja HAI-HUA a Mudr. Fesenkom. Toto je stručný popis prístroja stiahnutý z netu:
Tento domáci lekár lieči a uzdravuje podľa tradičných čínskych metód bodov JING-LUO a JIANG-FU a to spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bánkovania a magnetoterapie. Dokáže zbaviť chorého ťažkostí a problémov bez medikamentóznej liečby. Nahrádza klasickú akupunktúru, elektroliečbu i masáže. Lieči bez ihiel, následných bolestí a akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Zaujímal by ma názor, najlepšie vlastné skúsenosti niekoho, kto takúto liečbu absolvoval. Mala som dojem, že takáto téma tu už je, no nenašla som, tak zakladám novú.
Ďakujem za Vaše názory.
Usporiadat
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Nikto nič? Neviete, neboli ste, neskúsili ste???
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

mareko Pozri príspevok
Milí poraďáci, chcela by som sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s liečbou pomocou prístroja HAI-HUA a Mudr. Fesenkom. Toto je stručný popis prístroja stiahnutý z netu:
Tento domáci lekár lieči a uzdravuje podľa tradičných čínskych metód bodov JING-LUO a JIANG-FU a to spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bánkovania a magnetoterapie. Dokáže zbaviť chorého ťažkostí a problémov bez medikamentóznej liečby. Nahrádza klasickú akupunktúru, elektroliečbu i masáže. Lieči bez ihiel, následných bolestí a akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Zaujímal by ma názor, najlepšie vlastné skúsenosti niekoho, kto takúto liečbu absolvoval. Mala som dojem, že takáto téma tu už je, no nenašla som, tak zakladám novú.
Ďakujem za Vaše názory.
No neviem, neskúsil som a ani by som neskúšal. Áno, bola tu podobná téma, tiež o nejakom zázračnom prístroji, ale ten sa volal Diacom.

Tento má ešte lepší názov, že HAI-HUA...

Musel by som byť buď strašne zúfalý alebo strašne dementný, aby som také niečo podstúpil.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Chobot Pozri príspevok
No neviem, neskúsil som a ani by som neskúšal. Áno, bola tu podobná téma, tiež o nejakom zázračnom prístroji, ale ten sa volal Diacom.

Tento má ešte lepší názov, že HAI-HUA...

Musel by som byť buď strašne zúfalý alebo strašne dementný, aby som také niečo podstúpil.
Nechcem byť zlá, ale pripadá mi to, že by mohlo ísť o liečbu smiechom
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Áno, faktom je, že som už dosť zúfalá keďže sa vôbec na niečo také pýtam. Predstava celkového ochrnutia donúti človeka začať čítať "všeličo". Nehovorím, že by som sa do rôznych experimentov bezhlavo púšťala, ale za skúsenosť niekoho iného nič nedám. Viem, že sila peňazí vytlačí aj Hypokratovu prísahu, no predsa len je to lekár. Preto sa pýtam aj na MUDr. Fesenka, lebo podľa uvedených informácií dlhodobo študoval čínsku medicínu. Neverím na zázraky, ale na zharmonizovaní organizmu niečo je. Čínska medicína a vôbec návrat k prírode sa v súčasnej dobe dosť preferuje. Ťažko človek zistí, kto sa tomu venuje seriózne a kto je šarlatán. Myslím, že iba skúsenosti iných ľudí (za predpokladu že hovoria pravdu) môžu priniesť akú-takú odpoveď.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

..ak sa tu nenájdu poraďáci, čo to skúsili, tak ti zrejme nič iné neostane len skúsiť to na vlastnej koži...napr aj cez rôzne regeneračné centrá, kde poskytujú služby s použitím spomínaného prístroja...našla som na rýchlo cez google tieto web stránky:

http://www.luhacovicepraha.com/index.php?category=43

http://www.regeza.sk/cennik-sluieb.html

...ak nechcem zbytočne utratiť peniaze hneď za celý prístroj, idem niekde kde si to môžem za prijateľný poplatok vyskúšať a potom sa rozhodnem, či si ten prístroj kúpim...niet nad vlastnú skúsenosť ..až vtedy zistím, či mi to pomôže alebo uškodí...
0 0
Esmacka Esmacka

Esmacka je offline (nepripojený) Esmacka

tu je stránka dalšia centra http://www.regecentrum.sk/index-25.html
alebo inzerát na predaj http://www.maser.sk/component/option...,1/Itemid,122/

zda sa, ze je to nelekársky pristroj na domáce použitie. Ja som to zo zvedavosti vyskúšala len raz u maséra, "šklbalo" to svalom podobne ako na lekárskej rehabilitácii pristrojom na aktivizáciu činnosti svalov...
-------------------------------
topiaci sa aj slamky chytá...
Naposledy upravil Esmacka : 08.03.10 at 10:53
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Esmacka Pozri príspevok
tu je stránka dalšia centra http://www.regecentrum.sk/index-25.html
alebo inzerát na predaj http://www.maser.sk/component/option...,1/Itemid,122/

zda sa, ze je to nelekársky pristroj na domáce použitie. Ja som to zo zvedavosti vyskúšala len raz u maséra, "šklbalo" to svalom podobne ako na lekárskej rehabilitácii pristrojom na aktivizáciu činnosti svalov...
-------------------------------
topiaci sa aj slamky chytá...
Esmacka a Monika74 dakujem Vam za linky, a ten popis je tiez fajn, lebo presne nieco take som si predstavovala ze to bude. Bude to zrejme nieco co neublizi ale ani nepomoze. V tych centrach to vsetci uzasne chvalia, lebo ide o business. Uz som sa s tou "slamkou" v tomto pripade vysporiadala. Radsej presne cielena akupunktura a rucne masaze.

Dakujem vsetkym za nazory.
Naposledy upravil mareko : 08.03.10 at 11:05 Dôvod: doplnenie
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

mareko Pozri príspevok
...
Tento domáci lekár lieči a uzdravuje podľa tradičných čínskych metód bodov JING-LUO a JIANG-FU a to spojením efektu piatich základných metód čínskej medicíny – akupunktúry, moxibucie, elektroterapie, bánkovania a magnetoterapie.
mareko - sama si napisala, ze ten pristroj v sebe "spaja" 5 uplne rozdielnych liecebnych metod cinskej mediciny. Uz iba z toho vyplyva, ze je to nieco velmi pochybne...

Ale pokial budes verit, ze to pomoze, a predsa len by sa stav choreho zlepsil, tak je to dobre.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

dalid Pozri príspevok
mareko - sama si napisala, ze ten pristroj v sebe "spaja" 5 uplne rozdielnych liecebnych metod cinskej mediciny. Uz iba z toho vyplyva, ze je to nieco velmi pochybne...

Ale pokial budes verit, ze to pomoze, a predsa len by sa stav choreho zlepsil, tak je to dobre.
Veď to, keby išlo o niečo absolútne dôveryhodné, tak sem nepíšem Ale zasa absolútne dôveryhodným neurochirurgom som uverila a zmrzačili ma :-( .
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

nuž niekedy pomôže aj alternatívna medicína...akurát sa jeden kolega vrátil od nejakého liečiteľa z Budapešti..ale ten mal problémy s črevami a s trávením vôbec, celé dni nebol schopný nič zjesť...po cca 2 dňoch volal jednej kolegyni, že sa cíti lepšie a už plánoval o mesiac pijatiku ...ja asi toľko k tomu, že rýchlo zabudol ako mu bolo na skapanie
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

ahojte všetci, včera som dala palec dole príspevku chobota, za jeho príspevok ako reagoval v tejto téme., je pre mňa nepochopiteľné, že dnes tam nemá ani jeden mínus., prestávam tejto stránke veriť a som z toho smutná.,
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

delonka Pozri príspevok
ahojte všetci, včera som dala palec dole príspevku chobota, za jeho príspevok ako reagoval v tejto téme., je pre mňa nepochopiteľné, že dnes tam nemá ani jeden mínus., prestávam tejto stránke veriť a som z toho smutná.,
Neunáhľuj sa, ja mám pocit, že ak mu dal niekto plus, tak sa to vynuluje....
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

evina Pozri príspevok
Neunáhľuj sa, ja mám pocit, že ak mu dal niekto plus, tak sa to vynuluje....
ok, beriem, bolo by mi veľmi ľúto, keby na tejto stránke bola manipulácia.,

ďakujem, želám pekný deň.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

delonka Pozri príspevok
ahojte všetci, včera som dala palec dole príspevku chobota, za jeho príspevok ako reagoval v tejto téme., je pre mňa nepochopiteľné, že dnes tam nemá ani jeden mínus., prestávam tejto stránke veriť a som z toho smutná.,
len kľud....každý sme nejaký...niekto viac verí a vníma srdcom/ dušou a niekto zasa viac rozumom....všetko zlé je na niečo dobré.....ja som napr. čakala, že na jeho príspevok zareagujú ľudia, ktorí mali zlé skúsenosti...a zatiaľ nič ... keď len trochu zájdeme do histórie medicíny, máme tam klasický príklad lekára, ktorý doporučoval umývať si ruky pred a po každom zákroku (týkalo sa to vysokej úmrtnosti žien po pôrode)..vysmievali sa mu a nakoniec to dopadlo tak, že dnes je to dokonca samozrejmé až povinné...takže je len otázkou času kedy sa za samozrejmé alebo povinné budú brať niektoré metódy alternatívnej medicíny...
0 0
delonka delonka

delonka je offline (nepripojený) delonka

monika74 Pozri príspevok
len kľud....každý sme nejaký...niekto viac verí a vníma srdcom/ dušou a niekto zasa viac rozumom....všetko zlé je na niečo dobré.....ja som napr. čakala, že na jeho príspevok zareagujú ľudia, ktorí mali zlé skúsenosti...a zatiaľ nič ... keď len trochu zájdeme do histórie medicíny, máme tam klasický príklad lekára, ktorý doporučoval umývať si ruky pred a po každom zákroku (týkalo sa to vysokej úmrtnosti žien po pôrode)..vysmievali sa mu a nakoniec to dopadlo tak, že dnes je to dokonca samozrejmé až povinné...takže je len otázkou času kedy sa za samozrejmé alebo povinné budú brať niektoré metódy alternatívnej medicíny...
monika, potvrdila si mi, že je toto dobrá stránka, pretože si mi ukázala druhú stranu srdca, ktorá mne ešte chýba,áno ja reagujem dosť impulzívne, hoci som presvedčená, že mám široké srdce, ale neviem sa povzniesť, resp. ani neviem ako by som tú svoju vlastnosť pomenovala.,
niekedy som si myslela, že mi chýba humor, dcéra ma však presviedča, že nie, viem si urobiť srandu zo samej seba, ale trápi ma, nepochopenie, intolerancia a hlúposť, prameniaca z hrubosti- na vysvetlenie, človek, ktorý je hlúpy z titulu svojej choroby /ak sa to dá nazvať hlúposťou, prosím za prepáčenie, skôr asi je správny výraz - nevedomý, tak ten za to nemôže/, kto však raní iného človeka za to, že si myslí, že on je niečo viac, že má na to právo, ktoré si udelil on sám sebe, tak to neznesiem.,

asi som sa trošku zamotala, myslím však, že pochopíš, čo som chcela povedať.,

pekný deň želám.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Delonka, pekne si to napísala. Faktom je, že sa v poslednej dobe v zdravotníctve príspevky upravujú, nie vždy je uvedený dôvod úpravy a kto úpravu vykonal. Mám dojem, že niekedy dávnejšie boli pod témou uvedení aj moderátori tém, ale teraz to tu nevidím (možno už ani nevidím ) .
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

všetkým prispievateľom:

ak sa jedná o človeka, ktorý hľadá pomoc a riešenie pre svoj ťažký zdravotný stav, tak ja osobne si neberiem na svedomie to, že ho vysmejem alebo iným spôsobom znevážim jeho snahu dostať sa zo zdravotných ťažkostí...každý z nás reaguje na takéto situácie podľa toho, nakoľko je zrelá jeho osobnosť, čo všetko zažil a pod. Ja som už min. 2 krát videla obrazne povedané smrť na jazyku u mojich rodičov, v rodine jeden člen (mne veľmi blízky) zomrel na rakovinu kože...a vtedy by som uverila, že aj modré z neba lieči, len aby som uľahčila alebo pomohla mojim blízkym...najhorší je pocit bezmocnosti, keď si človek nevie sám pomôcť alebo mu jeho blízky nevedia pomôcť...preto vítam každú tému a informáciu o nových možnostiach liečby rôznych chorôb, pretože moje životné skúsenosti sú také aké sú...a tí čo sa vysmievajú alebo znevažujú takéto alternatívne možnosti liečby, môžu už len čakať kedy sa karta obráti a sami budú tieto možnosti vyhľádavať...ono život vie dávať riadne facky, ktoré vás nasmerujú aj tam, kde by ste v živote neboli povedali, že skončíte...všetko je len otázkou času....
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

to delonka:
všetko je otázkou postoja k danej veci...videla som ľudí, ktorí skončili s podlomeným zdravým, len preto, že sa niečím trápili, rozčuľovali a pod.Som si povedala, že nikto a nič mi za to nestojí, ale priznávam, nie vždy som to ustála...pri mojom temperamente to nie vždy funguje...zvlášť som citlivá na ľudskú hlúposť a ak sa deje nejaká nespravodlivosť...ináč ma nič nerozhádže ...s úsmevom ide všetko ľahšie

...moja mama vravela, citujem: "Mňa môže uraziť len vyšší inteligent odo mňa." ...k tomu netreba komentár
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Monika, teraz si použila obrazne "Modré z neba" a hneď sa mi vybavila časť, kedy v tejto relácii použili pre dievčinu na vozíčku liečbu v hyperbarickej komore. Možno aj takúto otázku by tu pred časom niekto vysmial, že je to pre potápačov a vhodné iba na dovolenku pri mori. Faktom je, že dievčine sa postupne stav zlepšil natoľko, že chodí po vlastných. Nebol to žiaden zázrak, iba využitie nie celkom bežných liečebných metód. Možno je to trocha , ale naozaj iba trocha.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

tak ako si sa rozhodla, ideš vyskúšať ten prístroj, alebo si našla niečo iné na tvoj zdravotný problém?
Naposledy upravil monika74 : 11.03.10 at 09:04
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať