Zavrieť

Porady

Obchod so znackovou sportovou obuvou

Zdravim poradaci. Hladam radu pripadne nejaky dobry postreh. Mojim snom je otvorenie predajne zameranej cisto na predaj sportovej obuvy za super cenu a s velkym vyberom ktory oslovi hlavne teenagerov. (X-krat som uz pocul ako sa mladi stazuju ze vsade maju tie iste otrepane modely a ked je nieco pekne stoji to 100eur a viac). Nechcem robit reklamu ale mozno su nejake obmedzenia pri predaji znaciek ktore by som planoval ponukat (Adidas, Nike, Puma). V lete 2009 som bol v USA a kupil som 11 parov znackovych botasiek (Adidas, Nike, Puma) za cca 300$ co je cca 220eur. 1.Super modely, 2.super kvalita, 3. u nas som ich nenasel v ziadnom obchode ani na nete...
Otazka c.1.: potrebujem nejaku licenciu ak by som chce vo svojom obchode predavat tieto znacky?
Otazka c.2.: bol by nejaky problem ak by mojim dodavatelom bol iny obchod v USA (nie priamo vyrobca)
Otazka c.3.: bol by problem ponukat na SVK tovar z USA?
Sorry ze tak obsirne ale ajtak to nieje vsetko co by som chcel vediet Dakujem za akukolvek reakciu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Obchod so znackovou sportovou obuvou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.