Zavrieť

Porady

Zapocitanie danoveho bonusu a preplatku

Chcem sa spytat na jednu vec. Kazdy rok podavat danove takze mam preplatok a zaroven ziadam o danovy bonus. Ja to sice davam kazde zvlast aj ziadosti na vyplatenie danoveho bonusu a preplatku davam zvlast ale oni si ma tam vzdy zavolaju dako to tam ta teta da dokopy a dami to ako jednu sumu. Kde sa to ma zratat ci ako ? Bo su tam riadky ako Dan znizena o danovy bonuk s preplatok znizeny o nespravne vyplateny bonus ale kde dam dokopy danovy bonus a preplatok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Davaval som B ale teraz davam A. Ono su nazvy tych koloniek totozne, len ocislovane su inak. Len jeden zamestnavatel. Bonus sa neuplatnoval pocas roka.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    Takže, keď ideš podávať daňové priznanie A, si zrejme zamestnanec. Ak si v roku 2009 mal zdaniteľné príjmy, tak by bolo najlepšie, aby si napísal z potvrdenia o príjme, ktoré ti vydal zamestnávateľ, konkrétne sumy,a potom sa ti bude dať najlepšie odpovedať.

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    no takze : Uhrn prijmov a aj ciastkovy zaklad dane 4911.99 (ako inv.dochodca nema odvody) preddavok na dan 933.23 Uhrn prijmov podla §43 139,37 zrazena dan podla §43 26,48 bonus nebol vyplacany zamestnavatelom. Uplatnuje sa na jedno dieta za mesiace 01,02 a 07-12. (prerusene studium)

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    MilanH Pozri príspevok
    no takze : Uhrn prijmov a aj ciastkovy zaklad dane 4911.99 (ako inv.dochodca nema odvody) preddavok na dan 933.23 Uhrn prijmov podla §43 139,37 zrazena dan podla §43 26,48 bonus nebol vyplacany zamestnavatelom. Uplatnuje sa na jedno dieta za mesiace 01,02 a 07-12. (prerusene studium)
    prečo by nemal mať inv.dôchodca odvody?

    Zapocitanie danoveho bonusu a preplatku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.