Zavrieť

Porady

Ako znížiť základ dane

Dobrý deň prajem poraďáci,
som zúfalá, potrebujem znížiť základ dane o cca 3 300 EUR.... asi jedine zohnať bločky, alebo nejaké faktúry.... dá sa aj inak, asi nie, som moc náročná... ak predsa, prosím o radu veľmi pekne. Ďakujem
Usporiadat
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

a prehodnotila si čo sa ti viac oplatí či jedn. účto alebo uplatniť paušal?
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Ak si SZČO, tak skús uplatniť náklady na pracovné cesty (ak neaké boli), alebo možno auto ak máš ....
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A čo tak držať sa tohto:

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
0 0
naduska129 naduska129

naduska129 je offline (nepripojený) naduska129

určite sa mi viac oplatia paušálne výdavky, ale stale je to pre mna este slabota
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zoltán Kovács Pozri príspevok
A čo tak držať sa tohto:

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
Zoli šak áno,máš pravdu,ale zažmúriť očko sa občas nedá?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

naduska129 Pozri príspevok
Dobrý deň prajem poraďáci,
som zúfalá, potrebujem znížiť základ dane o cca 3 300 EUR.... asi jedine zohnať bločky, alebo nejaké faktúry.... dá sa aj inak, asi nie, som moc náročná... ak predsa, prosím o radu veľmi pekne. Ďakujem
Ak máš auto, tak si zahojená, tam nájdeš čo hľadáš...
0 0
naduska129 naduska129

naduska129 je offline (nepripojený) naduska129

Nechcem porušovať ani obchádzať zákon, pýtam sa, či sa niečo dá, alebo nedá robiť
0 0
naduska129 naduska129

naduska129 je offline (nepripojený) naduska129

Auto mám, ale nepoužívam ho na firemné účely, ani som neplatila cestnú daň, či ako sa to teraz volaá, dá sa aj tak????
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Tak napíšte sumy a potom sa uvidí ako ste na tom
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ZDENIELA Pozri príspevok
Ak si SZČO, tak skús uplatniť náklady na pracovné cesty (ak neaké boli), alebo možno auto ak máš ....
tak,tak-veru tak...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

naduska129 Pozri príspevok
Auto mám, ale nepoužívam ho na firemné účely, ani som neplatila cestnú daň, či ako sa to teraz volaá, dá sa aj tak????
Nie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

naduska129 Pozri príspevok
Auto mám, ale nepoužívam ho na firemné účely, ani som neplatila cestnú daň, či ako sa to teraz volaá, dá sa aj tak????
dá sa-podáš priznanie na cestnú daň, aj keď neskoro-ale tam je len tá min. pokuta a fičíš, na aute si toho urobíš veľa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Nie
Ale dá Zdenka,dá...
Keď sa chce,tak všetko ide...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale dá Zdenka,dá...
Keď sa chce,tak všetko ide...
Stanko, čítaj pozornejšie - auto nepoužíva na fíremné účely ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Stanko, čítaj pozornejšie - auto nepoužíva na fíremné účely ...
Veronika, ak je szčo,tak to predsa nevadí...
0 0
naduska129 naduska129

naduska129 je offline (nepripojený) naduska129

Stanislav ďakujem, pre Teba je tuším všetko jednoduché, ale pravda je, že keď sa chce tak sa dá všetko.... Skúsim niečo teda pošpekulovť s tým autom, aj keď zatiaľ netuším ako, pošpekulujem
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

naduska129 Pozri príspevok
Stanislav ďakujem, pre Teba je tuším všetko jednoduché, ale pravda je, že keď sa chce tak sa dá všetko.... Skúsim niečo teda pošpekulovť s tým autom, aj keď zatiaľ netuším ako, pošpekulujem
si živnostníčka ?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

naduska129 Pozri príspevok
Dobrý deň prajem poraďáci,
som zúfalá, potrebujem znížiť základ dane o cca 3 300 EUR.... asi jedine zohnať bločky, alebo nejaké faktúry.... dá sa aj inak, asi nie, som moc náročná... ak predsa, prosím o radu veľmi pekne. Ďakujem

naduska129 Pozri príspevok
Nechcem porušovať ani obchádzať zákon, pýtam sa, či sa niečo dá, alebo nedá robiť

Tak ja už z prvého príspevku snahu zákon obísť vidím, nieže nie.
Jedni plačú oprávnene, lebo kšeftu sa nedarí, iní plačú, keď sa darí. Rozhodni sa, či chceš zarábať a platiť povinné, alebo zarábať a platiť nechceš a postačí Ti "chudoba".
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

naduska129 Pozri príspevok
Stanislav ďakujem, pre Teba je tuším všetko jednoduché, ale pravda je, že keď sa chce tak sa dá všetko.... Skúsim niečo teda pošpekulovť s tým autom, aj keď zatiaľ netuším ako, pošpekulujem
Predtým ako začneš špekulovať niečo s autom, zober do ruky kalkulačku a spočítaj, či pokuta za nesplnenie oznamovanej povinnosti a nepodané daňové priznanie k dani z mot. vozidiel nebude vyššia ako daňová povinnosť dane z príjmu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ja by som bol len zvedavý na to, že čo sa robí celý rok. Prečo sa to rieši na poslednú chvílu? Počas roka sa nesleduje vývoj príjmov a výdavkov?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať