Zavrieť

Porady

príjem z anglicka - skratky

Prosím vás: mám pred sebou výplatné pásky a P60 z príjmov z Anglicka, a nakoľko anglické výrazy sú pre mňa cudzie, prosím vás o preklad:
Total (výpl.páska) = Gross Pay YTD (výpl.páska) =this employment Pay (P60) = úhrn príjmov? (r.34-DPFO B)

Ni A(výpl.páska) = NI Eas(výpl.páska)= Employees constributions (P60) = úhrn povinného poistného? (r.35-DPFO B)

Základ dane na tých páskach nejako nevidím ani na P60

Paye Ytd(výpl.páska)= tax deducted =R net refund (P60) - čo je toto? - výška dane??
Earnings up to and including the Earnings Threshold (where earnings are equel to or exceed the Lower Earnings Limit) -????
Earnings above the Earnings Threshold up to and including the Upper Earnings Limit - ???

Budem veľmi rada, ak ma usmerníte
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    Ďakujem Blankake veľmi pekne, v prílohe pripájam tabuľku podľa ktorej som postupovala, možno pomôže i niekomu inému (takisto ju pripájam aj k DPFO B ako prílohu)

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    grammatika Pozri príspevok
    Prosím vás: mám pred sebou výplatné pásky a P60 z príjmov z Anglicka, a nakoľko anglické výrazy sú pre mňa cudzie, prosím vás o preklad:
    Total (výpl.páska) = Gross Pay YTD hrubá mzda od zač. roka k dnešnému dňu (výpl.páska) =this employment Pay toto zamestnanie - výplata (P60) = úhrn príjmov? (r.34-DPFO B)

    Ni A(výpl.páska) = NI Eas(výpl.páska)= Employees constributions poistné - príspevok zamestnanca (P60) = úhrn povinného poistného? (r.35-DPFO B)

    Základ dane na tých páskach nejako nevidím ani na P60

    Paye Ytd(výpl.páska)= tax deducted zrazená daň =R net refund (P60) - čo je toto? - výška dane??
    Earnings up to and including the Earnings Threshold (where earnings are equel to or exceed the Lower Earnings Limit) -Lower Earnings Limit je pravdepodobne nejaká spodná hranica príjmu, nad ktorú je zamestnanec povinný platiť poistné ????
    Earnings above the Earnings Threshold up to and including the Upper Earnings Limit - ???

    Budem veľmi rada, ak ma usmerníte
    Čo som vedela, napísala som červenou do textu

    príjem z anglicka - skratky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.