Zavrieť

Porady

SK NACE

Túto otázku som zrejme zle zaradila, ale v podstate ju riešim pri vyplňovaní daňového priznania PO. Spoločnosť je zástupcom firmy, ktorá vyrába plastové a hlinníkové. Teda nakúpi okná a predáva ich konečnému spotrebiteľovi aj stavebným firmám. Okná predáva s montážou aj bez montáže. Pomer je 70:30. Doteraz sme uvádzali OKEČ 51.53.00 Veľkoobchod so stavebným materiálom, ale neviem, či je to správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    AdrianaA Pozri príspevok
    To viem, že sa používa SK NACE, len to neviem zaradiť podľa činnosti.
    Na túto činnosť- Veľkoobchod so stavebným materiálom-som našla SK NACE 46.73.0.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Ak si si nie istá činnosťou, na stránke ŠÚ si nájdeš presný názov činnosti, ktorú firma vykonáva, a k nej príslušný kód činnosti.

    AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

    AdrianaA
    Žabinka Pozri príspevok
    Na túto činnosť- Veľkoobchod so stavebným materiálom-som našla SK NACE 46.73.0.
    Žabinka a platí to aj keď tieto okná dodávame spolu s montážou?
    Na ten štatistický sme to tuším posielali mi . Hneď po zriadení firmy nám prišiel taký dotazník zo štatistiky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.