Zavrieť

Porady

Výkaz o majetku a záväzkoch

Vediem Jú. Vlani sme kúpili nákladné auto na leasing. preštudovala som si všetky príspevky a zaúčtovala to dúfam správne. Nejak mi ale uniklo že mám zaevidovať do záväzkov celú výšku záväzkov voči leasingovej spoločnosti. Toto som neurobila a to znamená že to nemám ani vo výkaze za rok 2004. Čo miporadíte, mám podať dodatočný výkaz o majetku? Hrozí mi pokuta?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Julča
    Vediem Jú. Vlani sme kúpili nákladné auto na leasing. preštudovala som si všetky príspevky a zaúčtovala to dúfam správne. Nejak mi ale uniklo že mám zaevidovať do záväzkov celú výšku záväzkov voči leasingovej spoločnosti. Toto som neurobila a to znamená že to nemám ani vo výkaze za rok 2004. Čo miporadíte, mám podať dodatočný výkaz o majetku? Hrozí mi pokuta?
    Ja by som nič nepodnikal, dal by som to do výkazu v tomto roku s výškou záväzku k 31.12.05. Ešte som sa nestretol, že by sa kontrolovali výkazy. A ak by ich kontrolovali a zistili to /čo pochybujem/ maximálne môžu vytknúť nejaký metodický nedostatok. Podstatné je že máš voči DU všetko vyrovnané.
    Pekný deň želám...

    Julča je offline (nepripojený) Julča

    Julča
    Díky Manual, ja to tak urobím. Myslím, že ma nikto nezabije. Peknú noc Vám želám.

    Výkaz o majetku a záväzkoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.