Zavrieť

Porady

DP typ B - účasť vo volebnej komisii

Zdravim, potreboval by som poradit:

Podavam si DP typ B, pretoze v r. 2009 som mal prijmy zo zavislej cinnosti aj ako SZCO.

Chcem sa opytat, co s prijmom, ktory som mal za ucast vo volebnej komisii - ako a kde ho v DP zapisat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Je to riadny príjem zo závislej činnosti , miestny úrad Ti o tom musel vydať Potvrdenie o príjme zo závislej činnosti....

    spac je offline (nepripojený) spac

    spac
    IVEB Pozri príspevok
    Je to riadny príjem zo závislej činnosti , miestny úrad Ti o tom musel vydať Potvrdenie o príjme zo závislej činnosti....
    ano to potvrdenie mi dali, provizia bola vyplatena v hotovosti (uz zrazena o dan) a na Potvrdeni bolo spisane kolko mi bolo zrazene - teda mam ten prijem pripocitat k prijmu zo zamestnania (zo zav. cinnosti - r. 34) a ciastku dane ktora mi bola zrazena do zaplatenych preddavkov (r. 101)?

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    spac Pozri príspevok
    ano to potvrdenie mi dali, provizia bola vyplatena v hotovosti (uz zrazena o dan) a na Potvrdeni bolo spisane kolko mi bolo zrazene - teda mam ten prijem pripocitat k prijmu zo zamestnania (zo zav. cinnosti - r. 34) a ciastku dane ktora mi bola zrazena do zaplatenych preddavkov (r. 101)?

    príjem do r. 34, ale zrejme to bola zrážková daň, takže do r. 99 podľa § 43

    do r. 101 sa uvádza preddavková daň podľa § 35

    DP typ B - účasť vo volebnej komisii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.