Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Martin Mocko Pozri príspevok
    Hm..počkajme si na finálnu verziu. Pokiaľ viem, Richard to stále prispôsobuje. V každom prípade..odpoviem ti IT terminológiou..zvykli sme si na Office 2007, zvykneme si na všetko

    http://www.porada.sk/t135732-nove-ho...zivatelov.html
    Na ofis 2007 sa nedá zvyknúť horšie ako indiánsky susedia..Zmeny na porade .Ja to chápem tak, že všetko sa vyvíja ,aj porada.Párkrát sa mi stalo, že poraďáci ktorým som asi dobre poradil miesto bodu poďakovali prostredníctvom súkromných správ.To poteší,je to ako života budič,zlepší to náladu a človek vie, že nesedí pri pc len pre to aby zabil nudu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    kergulaan Pozri príspevok
    Ha ! - Teraz som to zistil, neda sa dat 3x hodnotenie. Napr ked je nieco uzitocne, zaroven s tym suhlasim a je to aj zabavne ale mimo temy - tak si mimo. :>D
    Prečítaj si vysvetlenie noviniek od Richarda . http://www.porada.sk/t135732-p2-nove...ml#post1343522

    ludex je offline (nepripojený) ludex

    človek,čo si užíva život. ludex
    Všetko čo je nové a nepoznané,môže pôsobiť rušivo,ale časom to budeme brať ako keby to takto fungovalo od založenia porady.

    Myslím,že za pol roka si nikto nespomenie,aké bolo staré hodnotenie! Veď zmena je život!!

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Stanko aj na Orave... nchápem...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    kergulaan Pozri príspevok
    Ako sa da urobit aby prispevok zozelenal -" Najlepsia odpoved"
    http://www.porada.sk/1343522-post26.html

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Bolo by dobré, keby sme v diskusii pristúpili konštruktívne k novotám okolo hodnotenia príspevkov. Ak sa mi niečo nepáči/nie som spokojný, napíšem presne čo a navrhnem lepšie rišenie.
    Také vyjadrenia ako : pôsobí to rušivo, nepáči sa mi, ....... , nič neriešia.
    Každý, kto sa chce vyjadriť, by si mal prečítať celú diskusiu a hlavne vysvetlenie noviniek od Richarda ....http://www.porada.sk/t135732-nove-ho...zivatelov.html
    Naposledy upravil jaros5 : 25.03.10 at 12:42

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Hm..počkajme si na finálnu verziu. Pokiaľ viem, Richard to stále prispôsobuje. V každom prípade..odpoviem ti IT terminológiou..zvykli sme si na Office 2007, zvykneme si na všetko

    http://www.porada.sk/t135732-nove-ho...zivatelov.html

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Zbytocne zlozite, tu sa chodi pre radu alebo radit, na hlasovanie mame televizne sutazne shou alebo volby.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ani nie tak rušivo ,skôr na nevhodnom mieste.Možno keby to bolo hore nad príspevkom , nad tým

    Re:nepôsobí Vám to rušivo ??

    tak by to nerušilo to

    "súhlasov s príspevkom"

    ktoré sú tej istej farby

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    jozka56 Pozri príspevok
    ..čo už...ale modré je zaujímavé
    Jožka, aj v pezinku je to tak isto vidieť?

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    to sa sem teraz ako davaju suhlasy??
    A neviem cim to je, ale ked sa prekliknem na inu temu a dam Odpovedat, tak sa zakazdym musim prihlasovat..

    Vravi sa ze zmena je zivot, ale dnes je to tu utrpenie..

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Sme ludia roznych povah. Jedni miluju a priam vyzaduju stereotyp, kazda zmena ich vyvadza z konextu, druhi miluju zmeny, stereoptyp ich ubija. Tak je to aj s touto zmenou a tak aj na to reagujeme, jedna strana ano, druha nie.
    Myslim si, ze cas ukaze, ako sa tato zmena na Porade uchyti, nechajme ju dozriet a potom si vymenime skusenosti.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Ha ! - Teraz som to zistil, neda sa dat 3x hodnotenie. Napr ked je nieco uzitocne, zaroven s tym suhlasim a je to aj zabavne ale mimo temy - tak si mimo. :>D

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ferko! Mne to vôbec nepôsobí ako rušivý prvok. Dokonca som navrhol (v rámci dizajnu a prehľadu) aj logickejšie usporiadanie a Richard to akceptoval.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Richard v plánovaných funkciach navrhol:
    - zbaľovanie mimotémy, neužitočných a nevhodných príspevkov
    Súhlasil by som so zbaľovaním najmä tých nevhodných (alebo urážlivých). "Mimotémy" často však prináša do Porady aj "korenie" - humor, takže toto by sa zbaľovať nemuselo (každý sa predsa chce zasmiať ). Tie "neužitočné - to by som zatriedil skôr medzi "mimotémy" - nič nepovedia, možno pobavia. Teda "neužitočné" vynechať a ponechať "mimotémy".

    Je to len môj návrh - nie je záväzný.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.